Isännöintipäivät 2018 ilmoittautuneet

Osallistujalista

Aalto Jorma, Y-Säätiö sr
Aaltonen Ari, Matinkylän Huolto Oy
Aho Jukka-Pekka, ISTO Etelä-Suomi Oy
Ahola Mika, Tampereen Puhelin Oy
Aho-Mankki Marianne, MTR-Isännöinti Oy
Ahtee Jari, Myyrmäen Huolto Oy
Ainasto Antti, Suomen Tekninen Isännöinti Oy
Akiki Sari, Pähkinähoito Oy
Akselin Pia, Olarin Huolto Oy
Ala-Ilkka Jaakko, FinCap Kiinteistövarainhoito Oy
Almgrén Matts, Kiinteistöliitto Varsinais-Suomi ry
Annala Petri, Etuisännöinti
Antila Timo, Kiinteistöperhe Oy
Anttila Jorma, Isännöintipalvelu Isarvo Oy Loviisa
Anttila Samuli, Y-Säätiö
Arvo Aki, AsuntoArvo Oy
Aura Annika, Realia Management Oy
Aurakallio Raija, THR Palvelu Oy
Bergendahl Matti, Realia Isännöinti Oy
Björnströn Pär
Bliss Laura, Isännöintiliitto
Burtsov Niko, Laajasalon Isännöinti Oy, ISA
Cajander Teija, Olarin Huolto Oy
de Wit Katrin, Jäkärlän Huolto Oy
Dolmatoff Janne, Aboa Isännöintipalvelut Oy
Ehrsten Piia, Kotkan Isännöintipalvelu Oy
Elomaa Pirjo, Etuisännöinti
Eloranta Timo, PKI Isännöinti Oy
Enberg Taina, Tapulin Huolto Oy
Engblom Henry, Pähkinähoito Oy
Enola Tapio, Rauman kaupunki / isännöintitoimisto
Ertolahti Kai, Isännöintipalvelu Koivu Oy
Etelämäki Tarja, Pamis/Pirkanmaan Ammatti-Isännöinti Oy
Falck-Hvilstafeldt Marianne, Isännöintiliitto
Fallström Helge, Tapiolan Lampö Oy
Federley Mikael, Tapiolan Lämpö Oy
Felin Ali, Isännöinti Leivonen Oy
Fossi Antti, Maininki Kiinteistöpalvelut Oy
Friman Ari, REIM Helsinki Oy
God Mirja, JPV-Isännöinti Oy
Granberg Lasse, Isännöinti Granberg Oy
Granberg Titta, Isännöinti Granberg Oy
Granström Jan, SKIPA Kiinteistöpalvelut Oy
Gromoff Nina, Taloasema Oy
Grönholm Petra, OP-Filia Oy Ab
Grönqvist Kalle, Fluxio Isännöinti Oy
Gustavson Mika, Realia Isännöinti Oy
Haapa-aho Petri, MTR-Isännöinti Oy
Haarma Kai, Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
Haarma Katja, Kiinko
Haikonen Heidi, Adecco Finland
Hakala Pasi, Jyväskylän Kiinteistöpalvelu Oy
Hall Ullamaria, Inno Isännöinti Oy
Hallikainen Maarit, Tomi Lampila Oy
Hallikainen Mirja, Tomi Lampila Oy
Halmevuo Johannes, Aavatalo Oy
Halonen Jarmo, Isännöinti Eliel Oy
Halonen Kimmo, Myyrmäen Huolto Oy ISA
Halonen Maria, Isännöintiliitto
Hanninen Tero, Isännöitsijätoimisto Hanninen
Hannonen Sakari, Tampereen Isännöintipalvelu Oy
Hannula Simo, Lopen Talo & Tili Oy
Harala Petri, Kartanon Isännöintipalvelut Oy
Harinen Maija, Isännöinti-Duo Oy
Harjamaa Jarno, Pääovi Oy
Harjula Harry, Tmi Harry Harjula
Harjunkoski Pekka, Isännöintiliitto
Hartikainen Petja, Realia Isännöinti Oy
Haukipuro Tuukka, Talotili Oy
Hautala Ari, Amiedu
Hautala Hannu, Realia Isännöinti Oy
Haveneth Katri, Isännöitsijä Reijo Taipale Oy
Havia Ari, Salon Tilipalvelu Oy
Heikkilä Tero, Isännöintiliitto
Heikkonen Ari, Isännöitsijätoimisto Vuori Oy
Heimala Anu, Yrityskonsultit Isännöinti Oy
Heirilä Eija, Matinkylän Huolto Oy
Heiskanen Pasi, Aari Isännöinti Oy
Helenius Kari, LC Yhtiöt Oy
Helenius Timo, Kiinteistö Oy M2-Kodit
Helkearo Niko, Sewerex Oy
Hellevaara Marko, Isännöinti Eliel Oy
Hellgren Saija, REIM Group Oy Ltd
Hietala Eija, Reim Lahti Oy
Hietikko Arja, Isännöinti Hietikko
Hiitelä Ari, Yrityskonsultit Isännöinti Oy
Hiljander Emilia, Etuisännöinti Avoin Yhtiö
Hiltunen Ilmari, Turun Seudun Kiinteistöpiste Oy
Hirsjärvi Anne, Taloasema Varkaus Oy
Hirsjärvi Pekka, Taloasema Varkaus Oy
Hokkanen Jaana, Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti Oy
Holmberg Marja, Y-Säätiö
Holopainen Erja, Y-Säätiö
Holopainen Heidi, Myyrmäen Huolto Oy
Holopainen Tuomas, Karjalan Tilipalvelu Ky
Honkanen Mikko, Realia Isännöinti Oy
Hoskonen Anu, Walttari Oy
Hostikka Eila, REIM Lappeenranta Oy Ltd
Hovila Heli, Isännöinti Hovila
Hukkanen Marko, Realia Group Oy
Hurttia Aapo,Taloasema Jyväskylä, Isännöinti Hurttia Oy
Hutri-Lehtola Sari, IsSari Oy
Huttunen Marja, Nora Väst-Salonen Oy
Hynninen Johanna, Louhelan Huolto Oy
Hyvönen Laura, Isännöintiliitto
Hyyryläinen Olli-Pekka, OP-Kiinteistökeskus Kainuu Oy
Hyytinen Harri, Raahen OP-kiinteistökeskus Oy
Hyötynen Kristiina, Isännöinti Ilkka Saarinen Oy
Häikiö Juha, Myyrmäen Huolto Oy ISA
Hämeenniemi Minna, Kiinteistötahkola
Hänninen Joni, Suomen Tekninen Isännöinti Oy
Hänninen Juha, Karjalan Tilipalvelu Ky
Härkönen Elina, MTR-Isännöinti Oy
Häärä Mika, Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy
Id Ari, Putkistosaneeraus Eerola Oy
Ihalainen Mervi, Realia-Isännöinti Oy
Ilmarinen-Ruth Tuulikki, Yrityskonsultit Isännöinti Oy
Ilola Susanna, Rauman kaupunki / isännöintitoimisto
Ilvonen Krister, MTR isännöinti Oy
Ingman Jaana, Etuisännöinti Avoin Yhtiö
Isotalo Mika, Isännöinti Isotalo Oy
Isotalo Päivi, Isännöinti Isotalo Oy
Jalomäki Teemu, Asuntosäätiön Asumisoikeus Oy
Jalonen Jussi, Turun Seudun Kiinteistöpiste Oy
Janhonen Katri, Kiinko
Jarmas Tapani, Tampereen Ammatti-isännöitsijät Oy
Jarmas Tero, Tampereen Ammatti-isännöitsijät Oy
Joensuu Marjut, Isännöintiliitto
Joki Timo, Louhelan Huolto Oy
Jokinen Terhi, Oulun Isännöitsijätoimisto Oy
Jokinen Timo, Nokian Vuokrakodit Oy
Jonasson Nina, Olarin Huolto Oy
Jousi Toni, Lopen Talo & Tili Oy
Jukantupa Jarkko, Alavuden Kiinteistö- ja Tilitoimisto Oy
Jukkala Jouni, Realia Isännöinti Oy
Justander Päivi, JIP Isännöinti/Joen Isännöintipalvelu Oy
Juuti Hannele, Realia Isännöinti Oy
Juutinen Jussi, REIM Oulu Oy
Juvonen Jukka, Talokompassi oy
Järventie Johanna, Pirkan Opiskelija-asunnot Oy
Järvinen Jaana, Realia Isännöinti Oy
Järvisalo Janne, Reim Lahti Oy
Järviö Jouna, Tammer Talotekniikka Oy
Kaikkonen Aki, Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy
Kaino Ari, Isännöitsijätoimisto Maikoski Oy
Kajala Juha, Lindorff Oy
Kallio Kari, Jyväskylän Kiinteistöpalvelu Oy ISA
Kallio Pertti, Averia Isännöinti Oy
Kallioinen Tapio, Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus (ARA)
Kalliola Marjut, IsSari Oy
Kalliola Minna, Hepokullan Lämpö Oy
Kaltiainen Teemu, MTR-Isännöinti Oy
Kanerva Sari, Isännöitsijätoimisto Vuori Oy
Kankaanpää Juha, Martinlaakson Huolto Oy ISA
Karhunen Timo, Heka Itä Oy
Karjalainen Toni, Lapin isännöitsijät ry
Karlsson Mika, Kruunuasunnot Oy
Karppinen Jaana, Isännöinti Mäkinen Oy
Karttunen Mikko, Karelian Kiinteistötili Oy
Karvinen Joel, Taloyhtiöpalvelut – ONNISTUTAAN Ky
Kaukovalta Tapio, M&M Tili-Kiinteistö Oy
Kauranen Heikki, Kiinko
Kivineva Merilla, Isännöintiliitto
Kiviniitty Ari, Perkkaan Huolto Oy
Kjellman Heidi, Inno Isännöinti Oy
Koivula Olli, Kiteen Seudun OP-Kiinteistökeskus Oy LKV
Koivulehto Mikko, Kangasalan Kiinteistöpalvelu Oy
Kokkonen Markku, REIM Hämeenlinna Oy
Koponen Jari, Tapiolan Lampö Oy
Koponen Sauli, Joen Isännöintipalvelu Oy
Korhonen Susanna, Isännöinti Kuvaja Oy
Korhonen Tarja, Matinkylän Huolto Oy
Korhonen Toivo, JIP Isännöinti
korhonen Virpi, Etelä-Karjalan Tili- ja Isännöinti Oy
Korkiakoski Mikko, Taloasema
Korpela Jari, Isännöitsijätoimisto Vuori Oy
Korpinen Lauri, Tapiolan Lämpö Oy
Kortelainen Lari, Isännöitsijätoimisto Esa Kortelainen Oy
Kortelainen Pyry, Isännöitsijätoimisto Esa Kortelainen Oy
Koskela Janne, Isännöinti J. Koskela Oy
Koskela Jarmo, Isännöinti J. Koskela Oy
Koskeva Matti, Y-Säätiö
Koski Yvonne, Tapiolan Lämpö Oy
Koskinen Paula, Isännöintitalo Virtanen Oy
Koskipalo Sari, Walttari Oy
Kosunen Kai, REIM Group Oy Ltd
Kovanen Niina, Isännöinti Eliel Oy
Kuisma Erja, REIM Imatra Oy
Kujanpää Vesa, Kiinteistöperhe Oy
Kulju Riitta, Alavuden Kiinteistö- ja Tilitoimisto Oy
Kulomäki Maria, SKH-Isännöinti Oy
Kulomäki Markku, SKH-Isännöinti Oy
Kumpulainen Antti, Realia Isännöinti Oy
Kurikka Tuomas, Lindorff Oy
Kurtén Anu, Etuisännöinti
Kuru Heikki, Raahen OP-kiinteistökeskus Oy
Kuusisto Teemu, Kiinteistö-Tahkola Helsinki Oy
Kuutilo Hannaleena, Walttari Oy
Kuvaja Seppo, Isännöinti Kuvaja Oy
Kvist Jaana, Keravan Isännöinti Oy
Käki Riku, Kouvolan Isännöintikolmio Oy
Kärkkäinen Mika, Isännöinti Kärkkäinen Oy
Laakkonen Mika, Realia Isännöinti Oy
Laaksonen Ari, Loimaan isännöinti Oy
Laasonen Piia, Ostolan Tilitoimisto Oy
Lahti Tiina, Matinkylän Huolto Oy
Lahtovaara Helena, Maininki Kiinteistöpalvelut Oy
Laine Mauri, Haritun Huolto Oy
Laine Olja, Kiinteistö Oy M2-Kodit
Lairila Kari, Talohallinta Oy Itäkeskus
Laitinen Kalle, Härkämäen Huolto Oy
Laitinen Tapani, Myyrmäen Huolto Oy
Lappi Erkki, REIM Helsinki Oy
Larko Timo, Haritun Huolto Oy
Lastuniemi Tomi, Jäkärlän Huolto Oy
Lattu Hannu, Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy
Latvala Hanna, MTR-Isännöinti Oy
Laukkanen Asko, REIM Mikkeli Oy
Laukkanen Henrik, Reim Lahti Oy
Laurinantti Anne, Realia Isännöinti Oy
Lavonen Ari, Etuisännöinti Avoin Yhtiö
Lehtinen Jonne, Vuokraisäntäpalvelu VIP Oy
Lehtiö Henry, Isännöintipalvelu Lehtiö Oy
Lehto Antti, Kiinteistöneliö Antti Lehto Oy
Lehto Jaana, Kiinko
Lehtomäki Kaarina, LePo Isännöinti Oy
Lehtonen Arttu, Isännöinti Warma Oy
Lehtonen Mikko, Loimaan isännöinti Oy
Lehtonen Timo, ISTO Etelä-Karjala Oy
Leinonen Mike, Isännöinti Kuvaja Oy
Leivonen Antti, Isännöinti Leivonen Oy
Leivonen Armi, Realia Isännöinti Oy
Leksis Juha, Walttari Oy
Leppänen Tommi, Isännöintiliitto
Leskinen Eveliina, Olarin Huolto Oy
Levänen Ida, Isännöintiliitto
Liljendal Kari, Matinkylän Huolto Oy
Lindén Satu, Isännöintiliitto
Lindgren Anu, REIM Tampere Oy
Linho Soile, Pähkinähoito Oy
Linjamäki Olavi, Lakea Oy
Lipo Iiro, JIP Isännöinti
Lisko Tuukka, Isännöinti Lisko Oy
Liukkonen Piia, Seinäjoen Isännöintikulma Oy
Luoma Henrik, Lahden Isännöitsijätoimisto Oy
Luotola Petri, Pähkinähoito Oy
Luukkanen Jarmo, REIM Hämeenlinna Oy
Lyijynen Johanna, Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy
Lyytikäinen Markku, Lähteen Isännöinti Oy
Lötjönen Petteri, Isännöitsijätoimisto Vuori Oy
Makkonen Antti, Realia Isännöinti Oy
Makkonen Jyrki, Realia Isännöinti Oy
Malk Anna, Isännöintiliitto
Malmi Teppo, MAK-isännöinti
Mankki Lauri, MTR-Isännöinti Oy
Mannila Jenni, Onnimanni Kiinteistöpalvelut
Manninen Juha-Pekka, Isännöintiliitto
Martikainen Esko, Realia Isännöinti Oy
Marttila Joonas, Laatuisännöinti Oy
Marttila Jukka, Laatuisännöinti Oy
Mathlin Markku, Etuisännöinti Avoin Yhtiö
Matikainen Jarno, ISTO Itä-Suomi Oy
Matsi Pasi, GreenSkill Oy/Pasi Matsi
Mattila Mari, Isännöinti Mäkinen Oy
Melin Mira-Monica, Isännöintiliitto
Mellanen Juha, Laajasalon Isännöinti Oy, ISA
Meskanen Sami, Pamis/Pirkanmaan Ammatti-Isännöinti Oy
Mettälä Miia, Pähkinähoito Oy
Miikki Antero, Kiinteistöalan Kustannus Oy
Mikkonen Mirka, Etuisännöinti Avoin Yhtiö
Moisio Tiia, Isännöinti Ilkka Saarinen Oy
Multanen Timo, REIM Group Oy Ltd
Murtomäki Anne, Isännöintiliitto
Mustonen Annemari, Oulun Isännöitsijätoimisto Oy
Mäkelä Mika, Isännöintipalvelu Mäkelä Oy
Mäkelä Vesa, FinCap Kiinteistövarainhoito Oy
Mäki Esa, Martinlaakson Huolto Oy
Mäki Laura, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
Mäkinen Esa, Kartanon Isännöintipalvelut Oy
Mäkinen Jari, Taloasema Joensuu
Mäkinen Lari, Isännöintipalvelu Mäkelä Oy
Mäkinen Maria, Isännöintiliitto
Mäkinen Pasi, TD-Isännöinti
Mäkirinta Aki, Pääovi Oy
Mällinen Lasse, Kiinteistö-Tahkola Tampere Oy
Männistö Virpi, Hepokullan Lämpö Oy
Määttä Pia, REIM Jyväskylä Oy
Naappi Janne, Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti Oy
Natri Jyrki, Mäntsälän OP-Kiinteistökeskus Oy LKV
Nenonen Saara, Isännöintiliitto
Nenonen Tuomo, Myyrmäen Huolto Oy
Neva Susanna, Isännöintikeskus Hohtotalo Oy
Niemelä Jukka, Oulun Isännöitsijätoimisto Oy
Niemelä Mauri, Oulun Isännöitsijätoimisto Oy
Niemelä Seppo, Oulun Isännöitsijätoimisto Oy
Niemenoja Hannu, Mäntsälän OP-Kiinteistökeskus Oy LKV
Niemi Mika, Lännen Isännöintipalvelu Oy
Niemi Minna, Lakea Oy
Niemi Toni, Kiinteistöjuridia Oy
Niemi Ville, Tampereen Ammatti-isännöitsijät Oy
Nieminen Jari, Uniko – Isännöintipalvelut Oy
Nieminen Matti, Talohallinta Oy
Nieminen Roosa, Yade Suomi Oy
Niinistö Sami, MTR-Isännöinti Oy
Niskanen Juha, Y-Säätiö sr
Niskanen Kati, Realia Isännöinti Oy
Niskanen Mikko, Realia Isännöinti Oy
Niskanen Timo, Kiinteistö-Tahkola Oulu Oy
Nokkala Jaana, Hyvinkään Kiinteistöisännät Oy
Nousiainen Hannele, Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy
Nupponen Harri, Tili ja Isännöinti Harri Nupponen
Nurkka Ville, Isännöitsijätoimisto Maikoski Oy
Nurmi Sami, Pamis/Pirkanmaan Ammatti-Isännöinti Oy
Nyholm Johan, Porvoon OP-Isännöintikeskus Oy
Nyman Pirjo, Lakea Oy
Nyqvist Carita, MTR isännöinti Oy
Oesch Harri, Tapiolan Lampö Oy
Oikarinen Rauli, Fluxio Isännöinti Oy
Ojanen Atte, M3 Isännöinti Oy
Oksanen Pasi, Lakea Oy
Osmonen Mika, Länsi-Suomen OP-Isännöini Oy
Otronen Kaija, Isännöinti Isotalo Oy
Pajunen Sari, Lännen Isännöintipalvelu Oy
Pajusalo Sanna, Asianajotoimisto Peltonen LMR Oy
Pakkala Saimi, MTR isännöinti Oy
Pakkanen Anne, Kiinteistöjuridia Oy
Pakkanen Anssi, Kiinteistöjuridia Oy
Palin Henrika, Isännöintiliitto
Paloniemi Jarmo, Jyväskylän Kiinteistöpalvelu Oy ISA
Partanen Ulla, Y-Säätiö sr
Paussu Teemu, REIM Helsinki Oy
Pekkala Kaisa, Matinkylän Huolto Oy
Pekkala Saku, Taloasema Oy
Pekkanen Tytti, Ramesta Isännöinti Oy
Pekkarinen Jarmo, Isännöinti Kuvaja Oy
Pelkonen Eija, Hepokullan Lämpö Oy
Peltokorpi Mikko, Matinkylän Huolto Oy
Peltonen Krista, REIM Kymi Oy
Peltonen Pekka, Isännöintipalvelut Uusimaa Oy
Pere Mauri, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
Perkkiö Antti, Kiinteistötahkola
Perälä Ari, EK Isännöinti Oy
Pesonen Katja, Asunto Maisteri Oy
Pesonen Mirka, Realia Isännöinti Oy
Peusa Jani, Lopen Talo & Tili Oy
Pietikäinen Auli, Lappeenrannan Asuntopalvelu Oy
Pietikäinen Esko, Taloasema Oy
Pietiläinen Jukka, Isännöinti Vuorma Oy
Pietiläinen Samuli, Isännöinti Vuorma Oy
Pihlajamäki Tapio, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
Pihlajasalo Juha, Kouvolan Isännöintikolmio Oy
Pihlakari Arja, Myyrmäen Huolto Oy
Piikkilä Arto, Isännöinti Piikkilä Oy
Piispanen Tuomas, MTR-Isännöinti Oy
Pitkänen Ulla, Isännöinti Vuorma Oy
Plutén Marja-Leena, Matinkylän Huolto Oy
Pohjola Heli, Raahen OP-kiinteistökeskus Oy
Polari Kari, LePo Isännöinti Oy
Pollari Arto, REIM Jyväskylä Oy
Porthén Jari, Reallet
Pouttu Mika, Seinäjoen Isännöintikulma Oy
Pouttu Satu, Seinäjoen Isännöintikulma Oy
Puisto Aleksi, Awisto Oy
Pulkkinen Anne, Keravan Isännöinti Oy
Pulkkinen Ari, Kiinteistö-Tahkola Oulu Oy
Pulkkinen Petteri, Realia Isännöinti Oy
Punavaara Anne, Punavaara Oy
Puolanne Petteri, A-Kruunu Oy
Puranen Eero, Kruunuasunnot Oy
Puustinen Lilli, Isännöinti Hietikko Oy
Pynnönen Kristel, Suomen Kiinteistöliitto ry
Pystykoski Jaana, Laajasalon Isännöinti Oy, ISA
Pyykkö Hannu, Kiinteistölehti / Locus
Pyykkö Suna, Kiinko
Pyykkönen Petri, Mesaani-Kiinteistöt Oy
Pyykönen Jyrki, Pohjolan OP-Kiinteistökeskus Oy LKV
Päläs Jyri, Turun Isännöintikeskus Oy
Pönkänen Riku, Kartanon Kiinteistöpalvelut Oy
Pöysä Risto, Kouvolan Isännöintikolmio Oy
Rahunen Sirkka, Kiteen seudun OP-kiinteistökeskus Oy
Raikaslehto Anu, REIM Imatra Oy
Rajala Mika, Toijalan Tilitoimisto Oy
Ranta Juha, Kotkan Isännöintipalvelu Oy
Ranta Tuomas, Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy
Rantala Jonna, Isännöintipalvelu Järvinen Oy
Rantalaiho Saara, Realia Management Oy
Rapo Elina, Taloasema Oy
Ratu Pauli, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
Rautavesi Teppo, Isännöitsijätoimisto Maikoski Oy
Reinikka Sami, Realia Isännöinti Oy
Riihimäki Jukka, REIM Hämeenlinna Oy
Rikala Päivi, Pamis/Pirkanmaan Ammatti-Isännöinti Oy
Rintala Kimmo, Asuntosäätiön Asumisoikeus Oy
Rissanen Sari, Laajasalon Isännöinti Oy, ISA
Roivainen Anssi, Isännöinti Ilkka Saarinen Oy
Ronkainen Hilla, Isännöintiliitto
Rontti Antti, Jyväskylän Kiinteistöpalvelu Oy ISA
Ruhanen Toni, Etelä-Karjalan Tili- ja Isännöinti Oy
Ruokonen Laura, PKI Isännöinti Oy
Ruotsalainen Tommi, Realia Isännöinti Oy
Ruuhonen Terhi, Tapiolan Lampö Oy
Rämö Eija, Lammin Kotoavain Oy
Saarela Riitta, Isännöitsijätoimisto Vuori Oy
Saarijärvi Tuomo, JJV – Rakennuspalvelut Oy
Saarikivi Teemu, Tapiolan Lämpö Oy
Saarinen Aimo, Isännöinti Saarinen Oy
Saarinen Ilkka, Isännöinti Ilkka Saarinen Oy
Saarinen Johanna, Isännöinti Isotalo Oy
Saastamoinen Simo, S3-Isännöinti Oy
Sakko Sami, Kallion Isännöinti Oy
Salin Raija, Y-Säätiö sr
Sallmén Jaana, Isännöintiliitto
Salmelin Tero, Kiinko
Salmenranta Kirsi, Isännöintipalvelu Koivu Oy
Salmi Joni, Haritun Huolto Oy
Salmi Reijo, KONE Hissit Oy
Salminen Helena, Helsingin Merihaka Oy
Salmio Sami, Maininki Kiinteistöpalvelut Oy
Salo Aki, Isännöintiliitto
Salo Kirsi, Isännöintiliitto
Salonen Juho, Turun Seudun Kiinteistöpiste Oy
Sandberg Samuli, Kiinteistö-Tahkola Tampere Oy
Sarsala Juha-Matti, V-S Isännöintitalo Oy
Savola Terhi, Isännöinti Mäkinen Oy
Savolainen Ismo, THR Palvelu Oy
Savolainen Reijo, Kiinteistöalan veteraanit IVY-klubi ry
Savurinne Sami, Realia Isännöinti Oy
Schönberg Nico, Realia Isännöinti Oy
Sere Juha, Runosmäen Lämpö Oy ISA
Sievänen Päivi, Finncont
Siippanen Meri, Isännöintiliitto
Siirala Katriina, Matinkylän Huolto Oy
Sillanpää Jenni, Pamis/Pirkanmaan Ammatti-Isännöinti Oy
Siltala Aili, Jokilaaksojen OP-Kiinteistökeskus Oy
Siltasalmi Jukka, SKIPA Kiinteistöpalvelut Oy
Silvennoinen Ilpo, EK Isännöinti Oy
Silvola Juha, Raahen OP-kiinteistökeskus Oy
Silvonen Marjo, Ostolan Tilitoimisto Oy
Similä Heidi, Isännöinti Mäkinen Oy
Sinisalo Janne, Suomen Tekninen Isännöinti Oy
Sinkkonen Tero, Kiteen Seudun OP-Kiinteistökeskus Oy LKV
Sippola Maria, Sakipa Oy Isännöinti
Sivula Esko, Pamis/Pirkanmaan Ammatti-Isännöinti Oy
Skarra Elina, Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
Smolander Jarmo, Kiinteistö Oy M2-Kodit
Snellman Tuija, Averia Isännöinti Oy
Sorsa Seija, Isännöinti Eliel Oy
Staack Peter, Isännöintipalvelu Koivu Oy
Stenroth Arto, Isännöintitoimisto Stenroth Oy
Strömmer Janne, Isännöinti Ilkka Saarinen Oy
Stucki Jussi, Lahden Isännöitsijätoimisto Oy
Suhonen Sirpa, Realia Isännöinti Oy
Sumén Rainer, Jämy Isännöinti Oy
Sundman Tero, Isännöinti-Duo Oy
Sunila Liisa, Y-Säätiö sr
Suomela Janne, Isännöintipalvelu E. Suomela Oy
Suomela Jussi, Isännöintipalvelu E. Suomela Oy
Suonranta Kirsi, Isännöinti Ilkka Saarinen Oy
Sutinen Aleksi, Y-Säätiö sr
Sutinen Hannu, Joen Isännöintipalvelu Oy
Syrjä Antti, Inaula Oy
Syrjälä Antti, Hakunilan Huolto Oy
Såg Anne, Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti Oy
Sällylä Markku, Taloasema Turku
Sällylä Tuija, Taloasema Turku
Söderström Ville, Taloasema Tornio
Tahkola Seppo, Kiinteistö-Tahkola Oulu Oy
Tahkola Tuomo, Kiinteistö-Tahkola Helsinki Oy
Tainio Jussi, Uniko – Isännöintipalvelut Oy
Taipale Marja-Liisa, Isännöitsijä Reijo Taipale Oy
Taipalus Jaakko, Seinäjoen Isännöintikulma Oy
Takkunen Ari, AT & ET Oy
Takkunen Miro, AT & ET Oy
Talvitie Maarit, Kiinteistöjuridia Oy
Tamminen Keijo, Pähkinähoito Oy
Tanner Satu, Kiinteistö Oy M2-Kodit
Tapaila Topi, Tapiolan Lampö Oy
Tarnanen Janne, JIP Isännöinti
Tenhunen Ira, Isännöintiliitto
Terho Laura, Realia Isännöinti Oy
Tiainen Mikko, LC Yhtiöt Oy
Tiainen Teemu, Isännöintipalvelu Isarvo Oy Savonlinna
Timonen Ismo, Rauman kaupunki / isännöintitoimisto
Tirri Mari, REIM Hämeenlinna Oy
Toivanen Juha, Pamis/Pirkanmaan Ammatti-Isännöinti Oy
Toivio Seppo, Isännöinti Kuvaja Oy
Toivonen Juuso, Reim Lahti Oy
Tolonen Jarkko, Reim Lahti Oy
Tolvanen Kai, Isännöinti Eliel Oy
Tolvanen Satu, Lammin Kotoavain Oy
Torkkeli Laura, Isännöinti Mäkinen Oy
Torkkola Tytti, Jokilaaksojen OP-Kiinteistökeskus Oy
Tornberg Juha, Lakea Oy
Tossavainen Timo, Suomen Kiinteistöliitto ry
Tuhkanen Henrik, Isännöintiliitto
Tuimala Jarno, Kiinko
Tuisku Risto, Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy
Tuominen Jari, PKI Isännöinti Oy
Tuominen Sini, Isännöinti Kuvaja Oy
Tuovinen Anu, Jokilaaksojen OP-Kiinteistökeskus Oy
Tuusa Marjo, M&M Tili-Kiinteistö Oy
Uutela Henri, REIM Oulu Oy
Vainio Niina, REIM Hämeenlinna Oy
Valimaa Elina, Kiinteistö-Tahkola Helsinki Oy
Valli Tytti, Sakipa Oy Isännöinti
Wallin Mika, ASA-Isännöinti Oy
Wallin Wilma, Isännöintiliitto
Vallinen Kirsi, Isännöinti Isotalo Oy
Walsh Eija, Rajatorpan Isännöitsijätoimisto Oy
Valtonen Hanne, Kiinko
Valtonen Hanne, Kiinteistöalan Koulutussäätiö
Vanhainen Pasi, Yrityskonsultit Isännöinti Oy
Vanhala Sari, OP-Palvelut Oy
Vartio Kai, Etuisännöinti
Wasenius Jan-Erik, ISTO Group Oy
Vaskelainen Ari, APV Isännöintipalvelu Ky
Vehanen Sari, Länsi-Suomen OP-Isännöini Oy
Veijola Tiina, Realia Isännöinti Oy
Welin Juhani, Realia Isännöinti Oy
Vento Ritva, Lännen Isännöintipalvelu Oy
Vepsäläinen Anna, Walttari Oy
Vesterinen Olli, MAH Isännöinti Oy
Vestman Kati, Kotkan Isännöintipalvelu Oy
Vickholm Ari, Sewerex Oy
Viirre Jari, PKI Isännöinti Oy
Viitanen Heli, Hyvinkään Kiinteistöisännät Oy
Vikström Jatta, Isännöitsijätoimisto Jarmo Rantamäki Oy
Viljamaa-Helkiö Päivi, Isännöinti ILO Oy
Vilkman Minna, Reim Lahti Oy
Winberg Markku, Isännöintiliitto
Virta Jukka, Y-Säätiö
Virta Mikko, Salon Tilipalvelu Oy
Virtanen Janne, Kiinteistö-Tahkola Helsinki Oy
Virtanen Jari, Etuisännöinti Avoin Yhtiö
Vuorela Niko, Isännöinti Warma Oy
Vuori Jaana, Y-Säätiö sr
Vuori Mikko, Turun isännöintikeskus Oy
Vuorio Petra, Y-Säätiö
Vuorma Jorma, Isännöintipalvelu Vuorma Ky
Vuorma Jouni, Isännöinti Vuorma Oy
Vuorma Juho, Isännöintipalvelu Vuorma Ky
Väkeväinen Juuso, Realia Isännöinti Oy
Väst-Salonen Nora, Nora Väst-Salonen Oy
Väyrynen Jari, JPV-Isännöinti Oy
Ylikulju Lassi, Kiinteistö-Tahkola Oulu Oy
Yrttimaa Reetta, Isännöintiliitto
Äijälä Mikko, Tampereen Puhelin Oy

Tapahtumaan on ilmoittautunut myös 78 henkilöä, jotka eivät toivo nimeään julkaistavan tapahtumasivulla.