Laki & järjestys -koulutukseen ilmoittautuneet

Tutustu ohjelmaan ja ilmoittaudu mukaan

Ohjelma

Ilmoittautuminen ja hinnat

 

  • Aaltonen Anssi, Balco
  • Aaltonen Aki, Visma Tampuuri Oy
  • Aaltonen Ari, Matinkylän Huolto Oy
  • Aaltonen Jukka, Kiinteistöpalvelu, Loimaa Oy
  • Ahonen Jouko, Isännöitsijätoimisto Jarmo Rantamäki Oy
  • Ahonen Juha, Aavatalo Oy
  • Akiki Sari, Pähkinähoito Oy
  • Ala-Könni Lenita, Isännöinti Hietikko Oy
  • Alonen Jyrki, RTC Vahanen Turku Oy
  • Antila Timo, Kiinteistöperhe Oy
  • Aspö Kaj, Balco
  • Aurakallio Raija, THR Palvelu Oy
  • Eklin Jukka-Pekka, Isännöinti Ilkka Saarinen Oy
  • Enberg Taina, Kontulan Huolto Oy
  • Erätuli-Jakovljevic Sari, Intrum Oy
  • Felin Ali, Isännöinti Leivonen Oy
  • Furuhjelm Marina, Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
  • Granberg Lasse, Isännöinti Granberg Oy
  • Hahle Aki, Kontulan Huolto Oy
  • Halmevuo Johannes, Aavatalo Oy
  • Harinen Maija, Isännöinti-Duo Oy
  • Harja Jani, Inwido Finland Oy
  • Harjula Petri, Festum Software Oy
  • Hassinen Pauliina, Finib Oy
  • Hautala Ari, Amiedu
  • Heikkinen Tanja, Finib Oy
  • Heikkonen Ari, ISTO Etelä-Suomi Oy
  • Heimala Anu, Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti
  • Heiskanen Pasi, Aari Isännöinti Oy
  • Hellgren Matti, Vahanen Monitoring Services Oy
  • Hellevaara Marko, Isännöinti Eliel Oy
  • Hietikko Arja, Isännöinti Hietikko Oy
  • Hiitelä Ari, Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti Oy
  • Hurttia Aapo, Isännöinti Hurttia Oy
  • Huttunen Marja, Isännöinti Noran Neliöt
  • Hämäläinen Tarja, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
  • Jaakola Jussi, Sweco Asiantuntijapalvelut Oy
  • Joki Timo, Louhelan Huolto Oy
  • Juola Sofia Sonja, Myyrmäen Huolto Oy
  • Jussila Aleksi, Optimi-Isännöinti Oy
  • Jussila Jaana, Intrum Oy
  • Kahelin Anu, ISTO Etelä-Suomi Oy
  • Kahelin Mikko, iLOQ Oy
  • Kaijanen Lassi, Tuiran Isännöitsijätoimisto Oy
  • Kainulainen Jusu, Vahanen PRO Oy
  • Kaisla Anu, Inwido Finland Oy
  • Karjula Juha, Kontulan Huolto Oy
  • Kauranen Heikki, Kiinko
  • Keränen Petteri, ASA-Isännöinti Oy
  • Kilgast Tarja, Isännöinti Hietikko Oy
  • Kinnari Mimosa, Lännen Kiinteistöympyrä Oy
  • Komulainen Juha, ASA-Isännöinti Oy
  • Kontro Päivi, HKL
  • Kopra Pirkko, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Korhonen Maarika, Intrum
  • Korhonen Tarja, Matinkylän Huolto Oy
  • Korpela Jari, ISTO Etelä-Suomi Oy
  • Korte Lea, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Koukka Eija, Sulun Kiinteistönhoito Oy
  • Kuhanen Petteri, Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
  • Kujanpää Vesa, Kiinteistöperhe Oy
  • Kuula Sanna, Isännöintikuula
  • Kuusiniemi Marko, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Kuutilo Hannaleena, Walttari Oy
  • Kvist Jaana, Keravan Isännöinti Oy
  • Laakkonen Tapio, Kontulan Huolto Oy
  • Laaksonen Ari, Loimaan Isännöinti Oy
  • Lahti Ismo, ASA-Isännöinti Oy
  • Lallukka Panu, Sweco Asiantuntijapalvelut Oy
  • Lampén Jari, Karhupuiston Isännöinti Oy
  • Lampinen Pia, Jokilaaksojen Op-Kiinteistökeskus Oy
  • Lautjärvi Harri, Isännöinti-Inssit Oy
  • Lehto Risto, Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti Oy
  • Lehtonen Mikko, Loimaan Isännöinti Oy
  • Leppänen Tommi, Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
  • Levasma Jyri, Isännöinti Levasma Oy
  • Liljendal Kari, Matinkylän Huolto Oy
  • Linjamäki Olavi, Lakea Oy
  • Linho Soile, Pähkinähoito Oy
  • Lounasaho Teija, Festum Software Oy
  • Lumiaho Nico, Visma Tampuuri Oy
  • Luojus Ismo, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Luotola Petri, Pähkinähoito Oy
  • Luukkainen Miia, Hattula-Kiinteistöt Oy
  • Lötjönen Petteri, ISTO Etelä-Suomi Oy
  • Maja Vesa, Aavatalo Oy
  • Makkonen Jyrki, Tekira Oy
  • Makkonen Pepe, ISTO Etelä-Suomi Oy
  • Mettälä Miia, Pähkinähoito Oy
  • Mäkelä Marko, Visma Tampuuri Oy
  • Mäkelä Vesa, FinCap Kiinteistövarainhoito Oy
  • Mäkinen Esa, Kartanon Isännöintipalvelut Oy
  • Mäkinen Minna, Pirkanmaan Ammatti-Isännöinti Oy
  • Mänkärlä Satu, ISTO Etelä-Suomi Oy
  • Niemi Minna, Lakea Oy
  • Nieminen Jari, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
  • Niinimäki Kennet, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
  • Nissilä Jouni, Tekma-Isännöinti
  • Nouro Paul, ISA
  • Nuuttila Arto, Hollolan Asuntotalot Oy
  • Nyman Pirjo, Lakea Oy
  • Oförsagd Jani, J-Isännöinti Oy
  • Oksanen Rauno, RO-Isännöinti Oy
  • Paija Marja, Holiday Club Resorts Oy
  • Pakarinen Jukka, Sweco Asiantuntijapalvelut Oy
  • Patja Kai, iLOQ Oy
  • Pekkala Kaisa, Matinkylän Huolto Oy
  • Pihlakari Arja, Myyrmäen Huolto Oy
  • Piippo Jani, Abloy Oy
  • Pirinen Jouni, Vuo-Kiinteistöpalvelut Oy
  • Pitkänen Antti, Vahanen PRO Oy
  • Poutanen Harri, Länsi-Suomen OP-Isännöinti
  • Prusi Niko, Varsinais-Suomen Isännöintitalo Oy
  • Puisto Vesa, Lakiasiaintoimisto Fokus Oy
  • Pulkkinen Anne, Keravan Isännöinti Oy
  • Rahkola Jyri, Inwido Finland Oy
  • Ratu Pauli, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
  • Rauhala Lauri, Abloy Oy
  • Raunisto Eeva, Merimieseläkekassa
  • Roivainen Anssi, Isännöinti Ilkka Saarinen Oy
  • Rosén Aki, Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
  • Råman Tuula, Rakentamisen Laatu RALA Ry
  • Räsänen Kari, Kontulan Huolto Oy
  • Salo Erja, Lännen Kiinteistöympyrä Oy
  • Savolainen Ismo, THR Palvelu Oy
  • Selin Johan, Inwido Finland Oy
  • Siltasalmi Jukka, SKIPA Kiinteistöpalvelut Oy
  • Sinisalo Janne, Suomen Tekninen Isännöinti Oy
  • Sobott Jimmy, Sitowise Oy
  • Sopanen Sami, Haaga Instituutti-säätiö
  • Sorsa Seija, Isännöinti Eliel Oy
  • Sundman Tero, Isännöinti-Duo Oy
  • Suoramaa Susanna, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Söderlund Christian, Inwido Finland Oy
  • Tainio Jussi, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
  • Tamminen Keijo, Pähkinähoito Oy
  • Tanskanen Arto, Isännöitsijätoimisto Jarmo Rantamäki Oy
  • Tasapuro Ville, Aavatalo Oy
  • Toivonen Anita, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Torkkola Pete, Varsinais-Suomen Isännöintitalo Oy
  • Tuomela Antti, Inwido Finland Oy
  • Tuusa Anne, Akaan Seudun OP-Kiinteistökeskus Oy LKV
  • Uotila Riitta, Careeria
  • Uusikukka Kari, Sitowise Oy
  • Vaija Kari, Eskolanmäen Kiinteistöpalvelut Oy
  • Vainio Kari, Mäntsälän OP-Kiinteistökeskus Oy
  • Vaskelainen Ari, APV Isännöintipalvelu Ky
  • Vehanen Sari, Länsi-Suomen Op-Isännöinti Oy
  • Vepsäläinen Anna, Walttari Oy
  • Vesanto Ilkka, J-Isännöinti Oy
  • Vottonen Mika, Pähkinähoito Oy
  • Vuori Mikko, Turun Isännöintikeskus Oy
  • Väst-Salonen Nora, Isännöinti Noran Neliöt
  • Wallin Mika, ASA-Isännöinti Oy
  • Weichert Heidi, iLOQ Oy
  • Westerlund Oskari, Aavatalo Oy
  • Yrrilä-Järvi Susanna, Optimi-Isännöinti Oy

Lisäksi koulutukseen on ilmoittautunut 24 henkilöä, jotka eivät halua nimeään julkaistavan tapahtumasivuilla.