Laki & järjestys -koulutukseen ilmoittautuneet

Tutustu ohjelmaan ja ilmoittaudu mukaan

Ohjelma

Ilmoittautuminen ja hinnat

 

  • Aaltonen Anssi, Balco
  • Aaltonen Jukka, Kiinteistöpalvelu, Loimaa Oy
  • Akiki Sari, Pähkinähoito Oy
  • Ala-Könni Lenita, Isännöinti Hietikko Oy
  • Antila Timo, Kiinteistöperhe Oy
  • Aranko Kirsi-Maija, MAH Isännöinti Oy
  • Aspö Kaj, Balco
  • Enberg Taina, Kontulan Huolto Oy
  • Felin Ali, Isännöinti Leivonen Oy
  • Granberg Lasse, Isännöinti Granberg Oy
  • Hahle Aki, Kontulan Huolto Oy
  • Harinen Maija, Isännöinti-Duo Oy
  • Harjula Petri, Festum Software Oy
  • Hassinen Pauliina, Finib Oy
  • Heikkinen Tanja, Finib Oy
  • Heiskanen Pasi, Aari Isännöinti Oy
  • Hietikko Arja, Isännöinti Hietikko Oy
  • Hiitelä Ari, Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti Oy
  • Hurttia Aapo, Isännöinti Hurttia Oy
  • Huttunen Marja, Isännöinti Noran Neliöt
  • Joki Timo, Louhelan Huolto Oy
  • Jussila Jaana, Intrum Oy
  • Kahelin Mikko, iLOQ Oy
  • Karjula Juha, Kontulan Huolto Oy
  • Kilgast Tarja, Isännöinti Hietikko Oy
  • Kopra Pirkko, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Korhonen Maarika, Intrum
  • Korte Lea, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Kuhanen Petteri, Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
  • Kujanpää Vesa, Kiinteistöperhe Oy
  • Kuusiniemi Marko, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Kuutilo Hannaleena, Walttari Oy
  • Kvist Jaana, Keravan Isännöinti Oy
  • Laakkonen Tapio, Kontulan Huolto Oy
  • Laaksonen Ari, Loimaan Isännöinti Oy
  • Lahti Ismo, ASA-Isännöinti Oy
  • Lehto Risto, Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti Oy
  • Lehtonen Mikko, Loimaan Isännöinti Oy
  • Levasma Jyri, Isännöinti Levasma oy
  • Lindman Patrick, Kontulan Huolto Oy
  • Linho Soile, Pähkinähoito Oy
  • Lounasaho Teija, Festum Software Oy
  • Lumiaho Nico, Visma Tampuuri Oy
  • Luojus Ismo, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Luotola Petri, Pähkinähoito Oy
  • Makkonen Jyrki, Tekira Oy
  • Markkanen Jannika, Visma Tampuuri Oy
  • Mettälä Miia, Pähkinähoito Oy
  • Mäkelä Marko, Visma Tampuuri Oy
  • Nieminen Jari, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
  • Nissilä Jouni, Tekma-Isännöinti
  • Oförsagd Jani, J-Isännöinti Oy
  • Patja Kai, iLOQ Oy
  • Pekkala Kaisa, Matinkylän Huolto Oy
  • Pihlakari Arja, Myyrmäen Huolto Oy
  • Pirinen Jouni, Vuo-Kiinteistöpalvelut Oy
  • Poutanen Harri, Länsi-Suomen OP-Isännöinti
  • Prusi Niko, Varsinais-Suomen Isännöintitalo Oy
  • Pulkkinen Anne, Keravan Isännöinti Oy
  • Ratu Pauli, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
  • Savolainen Ismo, THR Palvelu Oy
  • Sinisalo Janne, Suomen Tekninen Isännöinti Oy
  • Sundman Tero, Isännöinti-Duo Oy
  • Suoramaa Susanna, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Tainio Jussi, Uniko-Isännöintipalvelut Oy
  • Tamminen Keijo, Pähkinähoito Oy
  • Toivonen Anita, Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy
  • Torkkola Pete, Varsinais-Suomen Isännöintitalo Oy
  • Vaija Kari, Eskolanmäen Kiinteistöpalvelut Oy
  • Vainio Kari, Mäntsälän OP-Kiinteistökeskus Oy
  • Vehanen Sari, Länsi-Suomen Op-Isännöinti Oy
  • Vepsäläinen Anna, Walttari Oy
  • Vesanto Ilkka, J-Isännöinti Oy
  • Vottonen Mika, Pähkinähoito Oy
  • Vuori Mikko, Turun Isännöintikeskus Oy
  • Väst-Salonen Nora, Isännöinti Noran Neliöt
  • Wallin Mika, ASA-Isännöinti Oy
  • Weichert Heidi, iLOQ Oy

Lisäksi koulutukseen on ilmoittautunut 14 henkilöä, jotka eivät halua nimeään julkaistavan tapahtumasivuilla.