Työryhmien jäsenet 2021

Työryhmien kuvaukset ja työohjelma 2021

Asumisen opetus -työryhmä

Puheenjohtaja Jaana Kvist, koordinaattorit Satu Lindén ja Laura Hyvönen

Nimi Paikkakunta
Erja Adler Helsinki
Marianne Aho-Mankki Vantaa
Toni Finell Helsinki
Ben Grass Helsinki
Ari Hautala Espoo
Marko Hellevaara Hämeenlinna
Eija Honkanen-Taipale Espoo
Heli Hulkko Helsinki
Jaana Karppinen Vaasa
Katariina Kivipensas Tampere
Yvonne Koski Helsinki
Asko Laukkanen Mikkeli
Tuula Nortamo Helsinki
Anne Pulkkinen Kerava
Lasse Tuomi Rauma

Isännöinnin toiminnanohjaus -työryhmä

Puheenjohtaja Ari Perälä, koordinaattorit Ira Tenhunen ja Johanna Kannas

Marja-Leena Arhima-Oinonen Espoo
Sanna Caspar Lohja
Petri Haapa-aho Helsinki
Johannes Halmevuo Helsinki
Petri Heikkinen Kokkola
Lauri Hellstedt Espoo
Anja Kauppi Helsinki
Sami Kuivalainen Helsinki
Arttu Lehtonen Uusikaupunki, Raisio
Mikko Lehtonen Loimaa
Jukka Niemelä Oulu
Jari Nieminen Helsinki
Sari Pekanpalo Vantaa
Atte Porkkala Jämsä
Pia Rauvanto Porvoo
Tomi Salo Vaasa
Jari Viirre Vantaa
Mikko Vuori Turku
Jouni Vuorma Oulu

Työhyvinvointi-työryhmä

Puheenjohtaja Tarja Korhonen, koordinattorit Anne Murtomäki ja Minna Kivinen

Carita Dahlberg Helsinki
Paula Heikkilä Kerava
Ossi Hänninen Helsinki
Kirsi Ikonen Helsinki
Anne Jackson Turku (Forssa)
Ari Laaksonen Loimaa
Liisa Matilainen Helsinki
Rami Nukki Vantaa
Terhi Ruuhonen Espoo
Sami Salminen Kuopio
Petri Salokanto Tampere
Aki Sirpi Helsinki
Magnus Sjölund Kirkkonummi
Antti Syrjälä Vantaa
Jarno Tuokko Helsinki
Susanna Vainionpää Helsinki
Maija von Knorring Helsinki
Soili Vuorinen Espoo

Vaikuttaminen-työryhmä

Puheenjohtaja Tiia Granberg, koordinaattorit Jenni Valkama ja Tuomas Viljamaa

Jorma Anttila Loviisa
Jukka Euramaa Helsinki
Risto Heikkilä Kerava
Janne Kuusisto Rauma
Ilkka Laitinen Helsinki
Laura Lakso Helsinki
Jyri Levasma Turku
Petteri Lötjönen Järvenpää
Lasse Melkko Espoo
Pekka Paukkonen Helsinki
Katja Pesonen Vantaa
Teppo Rautavesi Vantaa
Heidi Similä Vaasa
Hannu Suominen Turku