Isännöintipäivien seminaariosallistujat

Tässä listassa on lueteltuna seminaariosallistujat, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisemiseen osallistujalistalla.

Ilmoittaudu Isännöintipäiville

Alla lista ilmoittautuneista, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisemiseen osallistujalistalla.

Jyrki Makkonen
10+ Isännöinti Oy Sami Asujamaa
10+ Isännöinti Oy Hannu Jääskeläinen
10+ Isännöinti Oy Ilkka Piirto
10+ Isännöinti Oy Oskari Träskelin
Aarre Isännöinti Oy Seija Ijäs-Laamanen
Aarre Isännöinti Oy Ilkka Kangastalo
Aarre Isännöinti Oy Lauri Korpinen
Aavatalo Oy Juha Ahonen
Aavatalo Oy Johannes Halmevuo
Aavatalo Oy Nina Henriksson
Aavatalo Oy Vesa Maja
Aavatalo Oy Ville Tasapuro
Aavatalo Oy Oskari Westerlund
AK-Isännöinti Oy Atro Kallio
Alavuden Kiinteistö- ja Tilitoimisto Oy Jarkko Jukantupa
Alavuden Kiinteistö- ja Tilitoimisto Oy Riitta Kulju
APV Isännöintipalvelu Ky Ari Vaskelainen
Asuma Isännöinti / Hakunilan Huolto Oy Antti Syrjälä
Asuma Palvelut Ari Rauske
AsuntoArvo Oy Aki Arvo
Averia Isännöinti Oy Pertti Esaiasson
Awisto Oy Aleksi Puisto
Eerola – Yhtiöt oy Ari Id
EK Isännöinti Oy Ilpo Silvennoinen
EK Isännöinti Oy LVV Ari Perälä
Etelä-Karjalan Tii ja Isännöinti Oy Mika Häärä
Etelä-Karjalan Tili & Isännöinti Oy Aki Kaikkonen
Etelä-karjalan Tili ja Isännöinti Hannele Nousiainen
Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Risto Tuisku
Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy Hannu Lattu
Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy Tuomas Ranta
Etelä-Karjalan Tili ja Isännöinti Oy Toni Ruhanen
Etelä-Karjalan Tili- ja Isännöinti Oy Virpi Korhonen
Etuisännöinti Pirjo Elomaa
Etuisännöinti Emilia Hiljander
Etuisännöinti Anu Kurtén
Etuisännöinti Ari Lavonen
Etuisännöinti Markku Mathlin
Etuisännöinti Mirka Mikkonen
Etuisännöinti Maarit Siitonen
Etuisännöinti Kai Vartio
FinCap Kiinteistövarainhoito Oy Atte Aaltonen
FinCap Kiinteistövarainhoito Oy Tuomo Lainimo
FinCap Kiinteistövarainhoito Oy Vesa Mäkelä
Fluxio Isännöinti Rauli Oikarinen
Fluxio Isännöinti Oy Kalle Grönqvist
Fortes Isännöinti Oy Tanja Partanen
Fortes Isännöinti Oy Pälvi Sääksvuori
Gradia Sirkku Poutanen
Hakunilan Huolto Oy Ulla Haikonen
Hakunilan Huolto Oy Sari Pekanpalo
Hakunilan Huolto Oy Birgitta Vesa-Lehtinen
Hakunilan Huolto Oy / Asuma Palvelut Katariina Laitinen
Haritun Huolto Oy Mauri Laine
Haritun Huolto Oy Tapio Reinvall
Haritun Huolto Oy Anna-Maija Vuollet
Helsingin Seudun Isännöitsijät Rauli Niemi
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Toni Finell
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Petri Haapa-aho
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Saara Hakonen
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Kaisa Heikkilä
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Pia Jaarila
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Mika Jäntti
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Vesa Kainulainen
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Jarmo Kangas
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Suvi Keskinen
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Niko Koskelainen
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Petteri Lahtinen
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Jaana Lehmusvuori
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Juha Linna
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Tarmo Oikarainen
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Ville Peltokorpi
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Esko Pietikäinen
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Piia Saaristo
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Harri Tarmo
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Katja Uhlenius
Helsingin Seudun Isännöitsijät Oy Jenni Valkama
Helsingin SRK-yhtymä Hannu Taskinen
Hepokullan Lämpo Oy Eija Pelkonen
Hepokullan Lämpö Oy Kalle Lindfors
Hepokullan Lämpö Oy Virpi Männistö
Howden Finland Oy Antero Miikki
Hyvinkään Isännöinti Oy Vesa Piekkari
Härkämäen Huolto Oy Kalle Laitinen
IDEAL isännöinti Atte Porkkala
Inno Isännöinti Oy Heidi Kjellman
Investors House Oyj Tiina Kauttonen
ISTO Etelä-Suomi Oy Jukka-Pekka Aho
ISTO Etelä-Suomi Oy Petteri Lötjönen
ISTO GROUP OY Marko Karttunen
ISTO Group Oy Minttu Makkonen
ISTO Group Oy Jan-Erik Wasenius
Isännöinti Aarno Saarinen Mari Lahti
Isännöinti Aarno Saarinen Aimo Saarinen
Isännöinti Aarno Saarinen Oy Tuula Lehtonen
Isännöinti Aarno Saarinen OY Tiina-Maaria Päivinen
Isännöinti Eliel Oy Marko Hellevaara
Isännöinti Eliel Oy Seija Sorsa
Isännöinti Granberg Oy Titta Granberg
Isännöinti Granberg Oy Lasse Granberg
Isännöinti Granberg Oy Keijo Narvanmaa
Isännöinti Granberg Oy Jarmo Tamminen
Isännöinti Hovila Heli Hovila
Isännöinti Ilkka Saarinen Oy Jukka-Pekka Eklin
Isännöinti Ilkka Saarinen Oy Tiia Moisio
Isännöinti Ilkka Saarinen Oy Kimmo Rajala
Isännöinti Ilkka Saarinen Oy Iiro Saarinen
Isännöinti Ilkka Saarinen Oy Ilkka Saarinen
Isännöinti Ilkka Saarinen Oy Janne Strömmer
Isännöinti Ilkka Saarinen Oy Kirsi Suonranta
Isännöinti ILO Oy Suvi Mäkelä
Isännöinti ILO Oy Anne Rantanen
Isännöinti ILO Oy Päivi Viljamaa-Helkiö
Isännöinti Lampinen Sirpa Lampinen
Isännöinti Leivonen Antti Leivonen
Isännöinti Leivonen Oy Ali Felin
Isännöinti Leivonen Oy Sanna Huuhtanen
Isännöinti Mäkinen Oy Mari Mattila
Isännöinti Mäkinen Oy Kati Ruohonen
Isännöinti Mäkinen Oy Terhi Savola
Isännöinti Mäkinen Oy Sakari Similä
Isännöinti Mäkinen Oy Laura Torkkeli
Isännöinti Piikkilä Oy Arto Piikkilä
Isännöinti Warma Kimmo Alitalo
Isännöinti Warma Timo A. Järvinen
Isännöinti Warma Minna Jäspilä
Isännöinti Warma Esa Lehtonen
Isännöinti Warma Arttu Lehtonen
Isännöinti Warma Mika Virtanen
Isännöinti Warma Niko Vuorela
Isännöinti-Duo Oy Maija Harinen
Isännöinti-Duo Oy Tero Sundman
Isännöintihuone Ky Eeva Puttonen
IsännöintiKaari Oy Pirkko Heikkinen
Isännöintikeskus Hohtotalo Oy Susanna Neva
Isännöintikuula Sanna Kuula
Isännöintiliiga Oy Juho Ojanperä
Isännöintipalvelu E. Suomela Oy Keijo Soini
Isännöintipalvelu E. Suomela Oy Janne Suomela
Isännöintipalvelu E. Suomela Oy Jussi Suomela
Isännöintipalvelut Uusimaa Oy Pekka Peltonen
Isännöinti-Saarto Oy Kari Mäkilä
Isännöinti-Saarto Oy Päivi Sainio
Isännöintitalo Virtanen Oy Paula Koskinen
Isännöintiverkko Oy Tarja Tupala
Isännöiti Mäkinen Oy Heidi Similä
Isännöitsijätoimisto Fallenius Oy Danny Fallenius
Isännöitsijätoimisto Hanninen Oy Tero Hanninen
Isännöitsijätoimisto Harry Harjula Harry Harjula
JIP Isännöinti Päivi Justander
JIP Isännöinti Keijo Kempas
JIP Isännöinti Toivo Korhonen
JIP Isännöinti Iiro Lipo
Joen Isännöintipalvelu Oy Sirja Antikainen
Jyväskylän Kiinteistöpalvelu Ville Makkonen
Jyväskylän Kiinteistöpalvelu Oy Kari Kallio
Jyväskylän Kiinteistöpalvelu Oy Jarmo Paloniemi
Jyväskylän Kiinteistöpalvelu Oy Antti Rontti
Jyväskylän Yrityskonsultit Isännöinti Oy Pasi Vanhainen
Kallion isännöinti Oy Sami Sakko
Karakallion Huolto Asko Isonokari
Karelian Kiinteistötili Oy Mikko Karttunen
Karjalan Tilipalvelu Oy Tuomas Holopainen
Karjalan Tilipalvelu Oy Hannu Taponen
Kartanon Isännöintipalvelut Oy Riku Pönkänen
Kiinko Katja Haarma
Kiinko Jaana Lehto
Kiinko Noora Mäkinen
Kiinko Jarno Tuimala
Kiinko Hanne Valtonen
Kiinteistö Oy Auroranlinna Rauno Kadenius
Kiinteistö Oy Kummatti Piia Väyrynen
Kiinteistö Oy M2-Kodit Marika Kyrölä
Kiinteistöalan Koulutuskeskus Oy Suna Pyykkö
Kiinteistöneliö Antti Lehto Oy Antti Lehto
Kiinteistöperhe Oy Timo Antila
Kiinteistöperhe Oy Päivi Haila
Kiinteistöperhe Oy Vesa Kujanpää
Kiinteistö-Tahkola Helsinki Oy Teemu Kuusisto
Kojamo Oyj Jarkko Ollikainen
Kotkan Isännöintipalvelu Oy Piia Ehrsten
Kotkan Isännöintipalvelu Oy Juha Ranta
Kotkan Isännöintipalvelu Oy Kati Vestman
Kouvolan Isännöintikolmio Oy Riku Käki
Kouvolan Isännöintikolmio Oy Juha Pihlajasalo
Kouvolan Isännöintikolmio Oy Risto Pöysä
Kuopion Talokeskus Joonas Nykänen
Kuopion Talokeskus Oy Jari Bolodin
Kuopion Talokeskus Oy Joonas Kaartinen
Laajasalon Isännöinti Oy Jorma Korte
Laajasalon Isännöinti Oy Paul Pulli
Laajasalon Isännöinti Oy Jaana Pystykoski
Laajasalon Isännöinti Oy Sari Rissanen
Lakea Oy Olavi Linjamäki
Lakea Oy Pirjo Nyman
Lakea Oy Pasi Oksanen
Lakea Oy Juha Tornberg
LePo Isännöinti Oy Arja Lahtinen
LePo Isännöinti Oy Kari Polari
LIV Isännöinti Oy Tero Alajääski
LIV Isännöinti Oy Markku Höylä
LIV Isännöinti Oy Marie Vesala
LIV Isännöinti Oy Lasse Vesala
Loimaan Isännöinti Oy Ari Laaksonen
Loimaan Isännöinti Oy Mikko Lehtonen
Louhelan Huolto Oy Johanna Hynninen
Louhelan Huolto Oy Timo Joki
Lounaisrannikon Op-Isännöinti Oy Jaakko Luntamo
Lounaisrannikon OP-Isännöinti Oy Anne Rinteelä
Lounaisrannikon Op-Isännöinti Oy Sari Silokivi
Lähteen Isännöinti Oy Markku Lyytikäinen
Lännen Isännöintipalvelu Oy Mika Niemi
Lännen Isännöintipalvelu Oy Sari Pajunen
Lännen Isännöintipalvelu Oy Paavo Salonen
Lännen Kiinteistöympyrä Mimosa Kinnari
Lännen Kiinteistöympyrä Erja Salo
Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy Niina Halminen
Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy Siina Laurila
Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy Tapio Pihlajamäki
Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy Nina Rinne
Länsi-Suomen Op-Isännöinti Oy Anita Toivonen
Länsi-Suomen OP-Isännöinti Oy Jere Viren
Länsi-Suomen OP-Isännöinti OY Liisa Vähä-Ettala
M&M Tili-Kiinteistö Oy Markus Kaukovalta
M&M Tili-Kiinteistö Oy Tapio Kaukovalta
M&M Tili-Kiinteistö Oy Marjo Tuusa
Maininki kiinteistöpalvelut Oy Rami Alavirta
Maininki Kiinteistöpalvelut Oy Sami Kyrki
Maininki kiinteistöpalvelut Oy Timo Laaksonen
Maininki kiinteistöpalvelut Oy Helena Lahtovaara
Maininki kiinteistöpalvelut Oy Irja-Liisa Makkonen
Maininki Kiinteistöpalvelut Oy Sami Salmio
Maininki Kiinteistöpalvelut Oy Kari Sarlin
Mansikan Isännöinti Oy Pekka Rantanen
Martinlaakson Huolto Oy Juha Kankaanpää
Martinlaakson Huolto Oy Esa Mäki
Matinkylän Huolto Tarja Korhonen
Matinkylän Huolto Oy Tiina Lahti
Matinkylän Huolto Oy Kari Liljendal
Matinkylän Huolto Oy Hannu Paajanen
Matinkylän Huolto Oy Pirjo Seuna
MTR-Isännöinti Sanna-Maria Salmi-Robertson
MTR-Isännöinti Oy Marianne Aho-Mankki
MTR-Isännöinti Oy Matti Eloranta
MTR-Isännöinti Oy Krister Ilvonen
MTR-Isännöinti Oy Teemu Kaltiainen
MTR-Isännöinti Oy Niina Kaura-Hämäläinen
MTR-Isännöinti Oy Kai Kormilainen
MTR-Isännöinti Oy Jari Leppämäki
MTR-Isännöinti Oy Lauri Mankki
MTR-Isännöinti Oy Mikko Melasniemi
MTR-Isännöinti Oy Sami Niinistö
MTR-Isännöinti Oy Tuomas Piispanen
MTR-Isännöinti Oy Jyry Pulkkanen
MTR-Isännöinti Oy Heikki Unkuri
MTR-Isännönti Oy Tuulia Sirvio
Myyrmäen Huolto Oy Rami Nukki
Nurmijärven vuokra-asunnot oy Sakari Elomaa
Nurmijärven vuokra-asunnot oy Marjut Joensuu
Nurmijärven vuokra-asunnot oy Satu Väisänen
OIT Isännöinti Petri Gallén
OIT Isännöinti Jari Hekkala
OIT Isännöinti Seppo Niemelä
OIT Isännöinti Mauri Niemelä
OIT Isännöinti Jukka Niemelä
Olarin Huolto Krista Flander
Olarin Huolto Oy Pia Akselin
Olarin Huolto Oy Teija Cajander
Olarin Huolto Oy Nina Jonasson
Olarin Huolto Oy Eveliina Leskinen
Olarin Huolto Oy Jessica Sivunen
Olympiakylän Huolto Oy Sampsa Linso
Olympiakylän Huolto Oy Eija Maja
OP Koti Kiteen Seutu Oy LKV Sirkka Rahunen
OP Koti Kiteen Seutu Oy LKV Tero Sinkkonen
OP Koti Mäntsälä Oy LKV Jyrki Natri
OP Koti Mäntsälä Oy LKV Hannu Niemenoja
OP Koti Mäntsälä Oy LKV Kari Vainio
OP Koti Pohjanmaa Oy LKV Mika Heikkilä
Op Koti Pohjanmaa Oy LKV Petri Heikkinen
OP Koti Pohjanmaa Oy LKV Jarkko Mehtälä
OP Koti Pohjanmaa Oy LKV Aili Siltala
OP Koti Pohjanmaa Oy LKV Heidi Simonen
OP Koti Pohjanmaa Oy LKV Tytti Torkkola
OP Koti Pohjanmaa Oy LKV Anu Tuovinen
OP KOTI POHJANMAA OY LKV HANNA VUOTI
OP Koti Pohjanmaa Oy LKV Henna Yppärilä
OP Koti Raahe Oy Harri Hyytinen
OP Koti Raahe Oy Heikki Kuru
OP Koti Raahe Oy Heli Pohjola
OP Koti Raahe Oy Juha Silvola
OP-Filia Oy Ab Tony Andersson
OP-Filia Oy Ab Kristian Ek
OP-Filia OY Ab Marlene Eriksson
OP-Filia Oy Ab Petra Grönholm
OP-Filia Oy Ab Nina Lindgren
OP-Filia Oy Ab Alexandra Lundmark
OP-Filia Oy Ab Tommy Nyman
OP-Filia Oy Ab Maria Rosenström
OP-Filia Oy AB Göran Selenius
OP-Filia Oy AB Peter Sjöholm
OP-Filia Oy Ab Christoffer Svartström
OP-Filia Oy Ab Thomas Öhman
Pamis Arto Asumaniemi
Pamis Tarja Etelämäki
Pamis Tarmo Haukiranta
Pamis Krista Laine
Pamis Pasi Oldén
Pamis Jenni Rautalin
Pamis Esko Sivula
Pamis Juha Toivanen
Perkkaan Huolto Oy Ari Kiviniitty
POAS Oy Johanna Järventie
Pähkinähoito Oy Sari Akiki
Pähkinähoito Oy AnneMari Gündem
Pähkinähoito Oy Soile Linho
Pähkinähoito Oy Petri Luotola
Pähkinähoito Oy Miia Mettälä
Pähkinähoito Oy Keijo Tamminen
Pähkinähoito Oy Mika Vottonen
Realia Isännöinti Oy Susanna Myller
REIM Kymi Krista Peltonen
REIM Lahti Oy Henrik Laukkanen
Reim Lappeenranta Oy Eila Hostikka
Riesenwelle oy / Isännöitsijätoimisto Jani Peltola Jani Peltola
Riihimäen Laatu Isännöinti Oy Satu Tolvanen
Roihuvuoren Lämpö  Oy Aki-Pekka Hietanen
Runosmäen Lämpö Oy Petri Pyykkönen
Runosmäen Lämpö Oy Kari Tuominen
S3-Isännöinti Oy Simo Saastamoinen
Sakipa Oy Isännöinti Kirsi-Marja Auvinen
Sakipa Oy Isännöinti Tuomo Kyhä
Sakipa Oy Isännöinti Perttu Taulu
Sata-Isännöinti Ky Peter Hillman
Saudit Oy Sinikka Ahola
Saudit Oy Eija Taipale
Savonlinnan Isännöintikeskus Oy Asko Eerikäinen
Savonlinnan Isännöintikeskus OY Petri Pennanen
Savonlinnan Isännöintikeskus Oy Juha Rinkinen
Savonlinnan Isännöintikeskus OY Jukka Vasara
Sedu koulutuskuntyhtymä Päivi Olli
SKH-Isännöinti Oy Katri Kulomäki
SKH-Isännöinti Oy Juha Kulomäki
SKH-Isännöinti Oy Petri Nurmi
Skipa Kiinteistöpalvelut OY Lauri Hellstedt
Skipa Kiinteistöpalvelut Oy Ilpo Nurminen
Suomen Tekninen Isännöinti Oy Joni Hänninen
Suomen Tekninen Isännöinti Oy Jake Niklander
Suomen Tekninen Isännöinti Oy Janne Sinisalo
Suomen Tekninen Isännöinti Oy Niko Vakkuri
Suur-Helsingin Asuinkiinteistöt Oy Aki Sirpi
Taloasema Nina Gromoff
Taloasema Averia Isännöinti Oy Tuija Snellman
Talohallinta Matti Nieminen
Talokompassi Oy Joonas Juvonen
Talokompassi Oy Jukka Juvonen
Talokompassi Oy Jesper Juvonen
Talokompassi Oy Juuso Kaila
Talokompassi Oy Liisa Matilainen
Taloyhtiöpalvelut-Onnistutaan Ky Joel Karvinen
Tammer Talotekniikka Oy Jouna Järviö
Tampereen Isännöintipalvelu Oy Sakari Hannonen
Tampereen Isännöintipalvelu Oy Kati Rajala
Tampereen Vuokra-asunnot Oy Anne Gadd
Tampereen Vuokra-asunnot Oy Minna Kelola
Tampereen Vuokratalosäätiö sr Eva Lindberg
Tapiolan Lämpö Mikael Federley
Tapiolan Lämpö Olavi Rapo
Tapiolan Lämpö Matti Renström
Tapiolan Lämpö Oy Helge Fallström
Tapiolan Lämpö Oy Anne Joronen
Tapiolan Lämpö Oy Asko Kainulainen
Tapiolan Lämpö Oy Jari Koponen
Tapiolan Lämpö Oy Markku Laakso
Tapiolan Lämpö Oy Samuli Leskinen
Tapiolan Lämpö Oy Mervi Mankinen
Tapiolan Lämpö Oy Karel Nieminen
Tapiolan Lämpö Oy Risto Pitkänen
Tapiolan Lämpö Oy Terhi Ruuhonen
Tapiolan Lämpö Oy Topi Tapaila
Tapiolan Lämpö Oy Tuija Tarula-Aho
Tapiolan Lämpö/Karakallion Huolto Yvonne Koski
Tapiolan Lämpö/Karakallion Huolto Esko Kumpulainen
Tapiolan Lämpö/Karakallion Huolto Satu Salmi
Tapiolän Lämpö Oy Jarkko Väisänen
TD-Isännöinti Pasi Mäkinen
Tiina Vehkakoski-Helén Ky Tea Vehkakoski
Tiina Vehkakoski-Helén Ky Tiina Vehkakoski-Helén
Tili ja isännöinti Harri Nupponen Harri Nupponen
Tmi Neliöville Ville Vihriälä
Tomi Lampila Oy Mirja Hallikainen
Tomi Lampila Oy Maarit Hallikainen
Turun Isännöintikeskus Oy Jyri Päläs
Turun Isännöintikeskus Oy Mikko Vuori
Uniko-Isännöintipalvelut Oy Petri Hellsten
Uniko-Isännöintipalvelut Oy Tarja Hämäläinen
Uniko-Isännöintipalvelut Oy Jari Nieminen
Uniko-Isännöintipalvelut Oy Kennet Niinimäki
Uniko-Isännöintipalvelut Oy Sanna Pukkala
Uniko-Isännöintipalvelut Oy Pauli Ratu
Uniko-Isännöintipalvelut Oy Jussi Tainio
Vakain Oy Kai Lehti
Valkeakosken Kiinteistöpalvelu Kimmo Lahtinen
Valkeakosken Kiinteistöpiste Mikko Fredriksson
Walttari Oy Anna Anjala-Miettinen
Walttari Oy Juha Leksis
Vantaan isännöitsijäyhdistys Henry Engblom
V-S Isännöintitalo Oy Ari Kesäläinen
V-S Isännöintitalo Oy Juha-Matti Sarsala
Vuokraisäntäpalvelu VIP Oy Jonne Lehtinen
Y-Säätiö Jussi Korja
Y-Säätiö Matti Peltola
Y-Säätiö sr Marja Holmberg
Y-Säätiö sr Erja Holopainen
Y-Säätiö sr. Juha Niskanen

Ilmoittaudu Isännöintipäiville