19.03.2025 klo 9:00 - 9:45
Webinaari
Operaattoriyhteistyön kautta taloyhtiöön on mahdollista saada paljon muutakin kuin toimiva nettiyhteys, kaapeli-tv tai valokuitu.
Elisan ja Isännöintiliiton järjestämässä webinaarissa kerrotaan, mihin kaikkeen taloyhtiön teleoperaattorin tarjoamat palvelut ovat nyt laajentuneet. Webinaarissa tarjotaan sukellus näihin uusiin palveluihin, joilla taloyhtiön rahaa voidaan säästää ja joilla kiinteistön arvoa on mahdollista nostaa.
Palveluita on niin asumismukavuuteen, turvallisuuteen kuin kiinteistönhoitoonkin. Elisan taloyhtiöille tarjoamat palvelut voivat hyödyttää taloyhtiötä paljon, sillä yksittäisen taloyhtiön voi olla vaikea tai lähes mahdotonta neuvotella tällaisia etuja itselleen erikseen.
Webinaarissa esitellään ja käydään läpi:
Webinaarissa aiheesta on puhumassa Elisan kehitysjohtaja Ari Myllymäki. Webinaarin moderoi asiakkuus- ja vastuullisuusjohtaja Aki Salo Isännöintiliitosta.
Webinaariin voivat osallistua Isännöintiliiton jäsenyritysten henkilökunta ja Isännöintiliiton paikallisyhdistysten henkilöjäsenet. Webinaariin ilmoittautumalla hyväksyt lomakkeelle täyttämiesi tietojen luovuttamisen Isännöintiliiton jäsenrekisteriin ja webinaarin kumppanille.
Webinaariin osallistuminen tapahtuu omalla tietokoneella. Linkki webinaariin toimitetaan osallistujille webinaaria edeltävänä päivänä. Webinaarin chattitoiminnolla pystyt esittämään asiantuntijalle mieltäsi askarruttavia kysymyksiä.
Tapahtumaan ilmoittautumalla hyväksyt yhteystietosi luovuttamisen webinaarin kumppanille ja Isännöintiliiton jäsenrekisteriin. Webinaarin kumppaniyritys vastaa webinaarissa esittämiensä tietojen oikeellisuudesta.
Tutustuthan myös tapahtumaohjeisiimme.