Isännöintipäivien näyttelyssä isännöitsijät pääsevät tutustumaan kiinteistöalan uusiin ratkaisuihin ja luotettaviin toimijoihin.

Isännöintipäivien 2018 näyttely järjestetään Lahden Urheilu- ja Messukeskuksessa keskiviikkona 12.9. klo 9.00-17.00. Tutustu näytteilleasettajien listaan ja oheiseen näyttelykarttaan, niin voit suunnitella itsellesi tehokkaan messupäivän.

Näytteilleasettajat 

0 Isännöintiliitto
1 Tampuuri
2 Sweco Asiantuntijapalvelut Oy
3 Domus
4 iLOQ Oy
5 Telia
6 Premis
7 Vahanen-yhtiöt
8 Polygon Finland Oy
9 Lindström Oy
10 Howden Finland Oy
11 Dir-Air Oy
12 Delete Finland Oy
13 YIT Talon Tekniikka Oy
14 Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
15 Linercom Oy
16 Kattotutka Oy
17 DNA Oyj
18 Taloasema Oy
19 FCG Suunnittelu ja tekniikka Oy
20 Turvakolmio Oy
21 Lassila & Tikanoja Oyj
22 Abloy Oy
23 Festum Software Oy
24 Oras Oy
25 Prevex Oy Ab
26 Tilaajavastuu
27 Optima Solutions Oy
28 Molok
29 Geberit ja IDO
30 Parkkipate Oy
31 Dry Ice Finland Oy
32 Esteri Pesulakoneet Oy
34 Safetum Oy
35 Finib Oy
36 Palmia Oy
37 Eversheds Asianajotoimisto Oy
38 Visma
39 Fortum
40 eParking.fi
43 RKM Group Oy
44 Electrolux Professional Oy
46 Etelä-Suomen Lämpöhuolto Oy
47 Suomen Putkiuudistus Oy ja Kangasalan Putkilämpö Oy
48 DOMLUX Ikkunat ja ovet / Domus Yhtiöt Oy
49 Lujatalo Oy
50 Icopal Katto Oy
51 Elfin / Onninen
52 Liikennevirta Oy
53 Recover Nordic Oy
54 Vesivek
55 Ouman Oy
56 HSSR Oy
58 Envera Oy
59 Verto
60 Talopesulat Oy
61 Posti Oyj
62 Berendsen Textil Service AB
63 Danfoss Oy Ab
64 OP
65 Lumon Oy
66 Pohjois-Karjalan Sähkö Oy
67 Koho Sales Oy
68 Bauer Watertechnology Oy
69 Intrum Justitia Oy
70 Hakonen Solutions Oy
71 Antitec Oy
72 Rakentamisen Laatu RALA ry
73 Nordea
74 Laattapiste Oy
75 Anticimex Oy
76 Tiivi
77 Ammattiliitto Pro
78 Prodoc Systems
79 Pihla
80 Eerola-Yhtiöt Oy
81 Cervi Talotekniikka Oy
90 Paperinkeräys
92 Avaintec Oy
93 Parkkisähkö Oy
94 Rexel Finland Oy
95 Suomen KattoCenter Oy
96 Certego Oy
98 Amiedu
100 BestLab Oy
101 Fira Palvelut Oy
102 Danske Bank
103 Asumisen rahoitus- ja kehittämiskeskus (ARA)
104 Digita Oy
105 Repipe Oy
106 Rooftech & Kattohoiva
107 Koka Oy
108 Kiinko
109 Granlund Oy
110 Lammin ikkuna Oy
111 Viher- ja ympäristörakentajat ry ja Maisemasuunnittelijat ry
112 Auto-Alarm Finland Oy
113 ARS
114 Ekovilla Oy
115 Sähköneliö Oy
116 One4all Finland Oy
117 Labroc Oy
118 Steni
119 IdeaStructura Oy
120 Geo-Work Infra Oy
124 Kamstrup
125 Raksystems
126 Rakennuslehti
133 Vaskisepät Oy
134 Finncont Oy
135 Schindler Oy
136 Kiwa Inspecta
137 Alma Talent Tietopalvelut
139 Palveleva Kaukolämpö FinDHC ry
140 Consti Yhtiöt Oyj
141 M.A.D.
142 Termex-Eriste Oy
143 RTK-Palvelu Oy
144 Hämeen kattokeskus Oy
145 Lem-Kem Oy
146 Helen Oy

Lisätietoa näytteilleasettajille

Isännöintipäivien näyttelyn osastot ja hinnat
Lue lisää