Median yhteydenotot

Mia Koro-Kanerva
Mia Koro-Kanerva

Toimitusjohtaja

050 303 1615

mia.koro-kanerva@isannointiliitto.fi

Twitter: @korokanerva

Toivo Korhonen
Toivo Korhonen

Isännöintiliiton puheenjohtaja

050 362 8425

toivo.korhonen@jipisannointi.fi

Liina Länsiluoto
Liina Länsiluoto

Viestintä- ja vastuullisuuspäällikkö

0408354900

liina.lansiluoto@isannointiliitto.fi

Twitter: @liinalansiluoto

Henkilökunta ja jäsenpalvelujen yhteystiedot

Jäsenpalvelu
Jäsenpalvelu

Palvelee jäsenasioissa ti-pe klo 9-12

050 337 4570

toimisto@isannointiliitto.fi

Kotitalo-tilaukset
Kotitalo-tilaukset

Kotitalolehden tilaajapalvelu

050 533 5123 (ti-pe klo 9-12)

tilaukset@kotitalolehti.fi

Lausuntopyynnöt
Lausuntopyynnöt

toimisto@isannointiliitto.fi

Taloyhtiöiden neuvontapalvelut
Taloyhtiöiden neuvontapalvelut

Emme tarjoa neuvontaa taloyhtiöiden asukkaille, osakkaille tai hallituksen jäsenille.

Marianne Falck-Hvilstafeldt
Marianne Falck-Hvilstafeldt

Johtaja

0400 608 920

marianne@isannointiliitto.fi

Twitter: @mariannefalck

Anne Mari Gündem
Anne Mari Gündem

Järjestökoordinaattori

0505689878

annemari.gundem@isannointiliitto.fi

Laura Hyvönen
Laura Hyvönen

Markkinointipäällikkö

050 464 8265

laura.hyvonen@isannointiliitto.fi

Twitter: @laurahyvonen

Taiga Häkkilä
Taiga Häkkilä

Verkkotuottaja, Kotitalo

044 3130990

taiga.hakkila@isannointiliitto.fi

Johanna Kannas
Johanna Kannas

Palvelupäällikkö

045 860 8777

johanna.kannas@isannointiliitto.fi

Minna Kivinen
Minna Kivinen

Kehityspäällikkö

minna.kivinen@isannointiliitto.fi

Twitter: @minna_kivinen

Inka Kovanen
Inka Kovanen

Tapahtumatuottaja

050 476 1818

inka.kovanen@isannointiliitto.fi

Piia Kunnas
Piia Kunnas

Jäsenviestintäpäällikkö

040 832 9903

piia.kunnas@isannointiliitto.fi

Jenni Lauhia
Jenni Lauhia

Lakiasiantuntija, varatuomari

jenni.lauhia@isannointiliitto.fi

Twitter: @JenniLauhia

Päivi Maaniitty
Päivi Maaniitty

Kotitalo-median päätoimittaja

040 509 5565

paivi.maaniitty@kotitalolehti.fi

Twitter: @paivim

Jani Mononen
Jani Mononen

Avainasiakaspäällikkö, jäsenpalvelut

050 3542341

jani.mononen@isannointiliitto.fi

Anne Murtomäki
Anne Murtomäki

Jäsenpalvelupäällikkö

040 7311 531

anne.murtomaki@isannointiliitto.fi

Twitter: @AnneMurtomaki

Saara Nenonen
Saara Nenonen

Asiakaspalvelukoordinaattori

saara.nenonen@isannointiliitto.fi

Henrika Palin
Henrika Palin

Avainasiakaspäällikkö

050 355 9990

henrika.palin@isannointiliitto.fi

Hilla Ronkainen
Hilla Ronkainen

Tapahtumatuottaja

hilla.ronkainen@isannointiliitto.fi

Aki Salo
Aki Salo

Asiakkuusjohtaja

044 0730 122

aki.salo@isannointiliitto.fi

Twitter: @akisalo

Kirsi Salo
Kirsi Salo

Jäsenkokemuspäällikkö

050 582 4938

kirsi.salo@isannointiliitto.fi

Twitter: @kirsiisalo

Meri Siippainen
Meri Siippainen

Viestinnän tuottaja

meri.siippainen@isannointiliitto.fi

Ira Tenhunen
Ira Tenhunen

Kehityspäällikkö

040 578 5640

ira.tenhunen@isannointiliitto.fi

Twitter: @iratenhunen

Janne Tiitta
Janne Tiitta

Avainasiakaspäällikkö

puh. 050 520 7000

janne.tiitta@isannointiliitto.fi

Jenni Valkama
Jenni Valkama

lakiasiantuntija

jenni.valkama@isannointiliitto.fi

Tuomas Viljamaa
Tuomas Viljamaa

Vaikuttamis- ja tutkimusjohtaja

040 723 5821

tuomas.viljamaa@isannointiliitto.fi

Twitter: @TuomasViljamaa

Reetta Yrttimaa
Reetta Yrttimaa

Kehitysjohtaja

044 548 5281

reetta.yrttimaa@isannointiliitto.fi

Twitter: @RYrttimaa

Satu Lindén
Satu Lindén

Koulutuspäällikkö

(toimivapaalla)

Laura Bliss
Laura Bliss

Talous- ja hallintojohtaja

(perhevapaalla)

Mediakortti

Kotitalon ja Isännöinti-lehden mediakortti 2022

Postiosoite

Isännöintiliitto
PL 1370
00101 HELSINKI

Toimistomme sijaitsee Helsingissä osoitteessa Lapinlahdenkatu 1 C, 5. krs. Meillä ei ole vastaanottoa, joten sovithan käynnistäsi etukäteen.

Laskutustiedot

Löydät laskutustietomme ja -käytäntömme omalta sivultaan.