Jäsenpalvelu
Jäsenpalvelu

Palvelee jäsenasioissa klo 9-15

050 337 4570

toimisto@isannointiliitto.fi

Kotitalotilaukset
Kotitalotilaukset

Kotitalolehden tilaajapalvelu

050 533 5123

tilaukset@kotitalolehti.fi

Asukkaiden ja osakkaiden neuvontapalvelut
Asukkaiden ja osakkaiden neuvontapalvelut

p. 0600 01 122 / Kiinteistöliiton neuvonta

Asukkaille ja osakkaille neuvontaa tarjoavat Kiinteistöliitto ja Kuluttajaliitto. www.kiinteistoliitto.fi tai www.kuluttajaliitto.fi

Tero Heikkilä
Tero Heikkilä

Toimitusjohtaja

0400 160342

tero.heikkila@isannointiliitto.fi

Marjut Joensuu
Marjut Joensuu

Johtaja

040 500 2828

marjut.joensuu@isannointiliitto.fi

Marianne Falck-Hvilstafeldt
Marianne Falck-Hvilstafeldt

Asiantuntija, digitaaliset palvelut

0400 608 920

marianne@isannointiliitto.fi

Maria Halonen
Maria Halonen

Asiakaspäällikkö

045 346 6050

maria.halonen@isannointiliitto.fi

Pekka Harjunkoski
Pekka Harjunkoski

Asiantuntija, T&K

050 599 0079

pekka.harjunkoski@isannointiliitto.fi

Johanna Kannas
Johanna Kannas

Toimistoassistentti

johanna.kannas@isannointiliitto.fi

Minna Kivinen
Minna Kivinen

Viestintäpäällikkö

minna.kivinen@isannointiliitto.fi

Ida Levänen
Ida Levänen

Tuottaja, Kotitalolehti

040 767 4661

ida.levanen@isannointiliitto.fi

Anna Malk
Anna Malk

Tuottaja, Kotitalolehti

040 069 9614

anna.malk@isannointiliitto.fi

Anne Murtomäki
Anne Murtomäki

Tuottaja

040 7311 531

anne.murtomaki@isannointiliitto.fi

Satu Lindén
Satu Lindén

Koulutuspäällikkö

satu.linden@isannointiliitto.fi

Maria Mäkinen
Maria Mäkinen

Viestinnän asiantuntija

044 974 3578

maria.makinen@isannointiliitto.fi

Tommi Leppänen
Tommi Leppänen

Lakiasiantuntija

tommi.leppanen@isannointiliitto.fi

Henrika Palin
Henrika Palin

Asiakaskoordinaattori

henrika.palin@isannointiliitto.fi

Aki Salo
Aki Salo

Brändiasiantuntija

044 0730 122

aki.salo@isannointiliitto.fi

Kirsi Salo
Kirsi Salo

Viestintäpäällikkö

050 582 4938

kirsi.salo@isannointiliitto.fi

Jaana Sallmén
Jaana Sallmén

Lakiasiantuntija, varatuomari

jaana.sallmen@isannointiliitto.fi

Meri Siippainen
Meri Siippainen

Viestinnän suunnittelija

meri.siippainen@isannointiliitto.fi

Virva Suikkanen
Virva Suikkanen

Henkilöstöpäällikkö

virva.suikkanen@isannointiliitto.fi

Henrik Tuhkanen
Henrik Tuhkanen

Digipalvelupäällikkö

044 989 6811

henrik.tuhkanen@isannointiliitto.fi

Kati Vankka
Kati Vankka

Toimistonhoitaja

kati.vankka@isannointiliitto.fi

Wilma Wallin
Wilma Wallin

Tuottaja

040 737 3888

wilma.wallin@isannointiliitto.fi

Markku Winberg
Markku Winberg

Asiakaspäällikkö

050 307 3566

markku.winberg@isannointiliitto.fi

Laura Bliss
Laura Bliss

Talous- ja hallintopäällikkö

Perhevapaalla

Mira-Monica Melin
Mira-Monica Melin

Avainasiakaspäällikkö

Perhevapaalla

 

Median yhteydenotot

Tero Heikkilä
Tero Heikkilä

Toimitusjohtaja

0400 160342

tero.heikkila@isannointiliitto.fi

Marjut Joensuu
Marjut Joensuu

Johtaja

040 500 2828

marjut.joensuu@isannointiliitto.fi

Maria Mäkinen
Maria Mäkinen

Viestinnän asiantuntija

044 974 3578

maria.makinen@isannointiliitto.fi

Ilkka Saarinen
Ilkka Saarinen

Hallituksen puheenjohtaja

050 430 0221

ilkka.saarinen@iisoy.fi