Median yhteydenotot

Tero Heikkilä
Tero Heikkilä

Toimitusjohtaja

0400 160342

tero.heikkila@isannointiliitto.fi

Twitter: @teroheikkila

Juha-Pekka Manninen
Juha-Pekka Manninen

Johtaja

050 3246 604

juha-pekka.manninen@isannointiliitto.fi

Marjut Joensuu
Marjut Joensuu

Johtaja

040 500 2828

marjut.joensuu@isannointiliitto.fi

Twitter: @MarjutJoensuu

Toivo Korhonen
Toivo Korhonen

Isännöintiliiton puheenjohtaja

010 830 4105

toivo.korhonen@jipisannointi.fi

Katso isännöinnin paikalliset asiantuntijat

Asukkaiden ja osakkaiden neuvontapalvelut
Asukkaiden ja osakkaiden neuvontapalvelut

0600 01 122 / Kiinteistöliiton neuvonta, ma-to klo 12-16

Asukkaille ja osakkaille neuvontaa tarjoavat Kiinteistöliitto ja Kuluttajaliitto. www.kiinteistoliitto.fi tai www.kuluttajaliitto.fi

Jäsenpalvelu
Jäsenpalvelu

Palvelee jäsenasioissa klo 9-15

050 337 4570

toimisto@isannointiliitto.fi

Kotitalotilaukset
Kotitalotilaukset

Kotitalolehden tilaajapalvelu

050 533 5123

tilaukset@kotitalolehti.fi

Laura Bliss
Laura Bliss

Talous- ja hallintopäällikkö

044 384 5583

laura.bliss@isannointiliitto.fi

Marianne Falck-Hvilstafeldt
Marianne Falck-Hvilstafeldt

Kehityspäällikkö

0400 608 920

marianne@isannointiliitto.fi

Twitter: @mariannefalck

Maria Halonen
Maria Halonen

Asiakaspäällikkö

045 346 6050

maria.halonen@isannointiliitto.fi

Laura Hyvönen
Laura Hyvönen

Sisällöntuottaja

laura.hyvonen@isannointiliitto.fi

Twitter: @laurahyvonen

Johanna Kannas
Johanna Kannas

Toimistoassistentti

Perhevapaalla

Minna Kivinen
Minna Kivinen

Viestintäpäällikkö

Perhevapaalla

Merilla Kivineva
Merilla Kivineva

Sisällöntuottaja

merilla.kivineva@isannointiliitto.fi

Tommi Leppänen
Tommi Leppänen

Lakiasiantuntija

tommi.leppanen@isannointiliitto.fi

Twitter: @TommiLeppanen_

Ida Levänen
Ida Levänen

Julkaisupäällikkö

040 767 4661

ida.levanen@isannointiliitto.fi

Twitter: @IdaLevanen

Satu Lindén
Satu Lindén

Koulutuspäällikkö

satu.linden@isannointiliitto.fi

Anna Malk
Anna Malk

Julkaisupäällikkö

040 069 9614

anna.malk@isannointiliitto.fi

Twitter: @malk_anna

Mira-Monica Melin
Mira-Monica Melin

Avainasiakaspäällikkö

mira-monica.melin@isannointiliitto.fi

Anne Murtomäki
Anne Murtomäki

Jäsenpalvelupäällikkö

040 7311 531

anne.murtomaki@isannointiliitto.fi

Maria Mäkinen
Maria Mäkinen

Julkaisupäällikkö

044 974 3578

maria.makinen@isannointiliitto.fi

Twitter: @MakinenMaria

Saara Nenonen
Saara Nenonen

Asiakaspalvelukoordinaattori

saara.nenonen@isannointiliitto.fi

Henrika Palin
Henrika Palin

Asiakaskoordinaattori

050 355 9990

henrika.palin@isannointiliitto.fi

Hilla Ronkainen
Hilla Ronkainen

Tapahtumakoordinaattori

hilla.ronkainen@isannointiliitto.fi

Jaana Sallmén
Jaana Sallmén

Lakiasiantuntija, varatuomari

jaana.sallmen@isannointiliitto.fi

Twitter: @JSallmn

Aki Salo
Aki Salo

Brändiasiantuntija

044 0730 122

aki.salo@isannointiliitto.fi

Twitter: @akisalo

Kirsi Salo
Kirsi Salo

Viestintäpäällikkö

050 582 4938

kirsi.salo@isannointiliitto.fi

Twitter: @kirsiisalo

Meri Siippainen
Meri Siippainen

Viestinnän tuottaja

meri.siippainen@isannointiliitto.fi

Ira Tenhunen
Ira Tenhunen

Kehityskoordinaattori

ira.tenhunen@isannointiliitto.fi

Kati Vankka
Kati Vankka

Jäsenpalvelukoordinaattori

kati.vankka@isannointiliitto.fi

Wilma Wallin
Wilma Wallin

Tuottaja

040 737 3888

wilma.wallin@isannointiliitto.fi

Markku Winberg
Markku Winberg

Asiakaspäällikkö

050 307 3566

markku.winberg@isannointiliitto.fi

Twitter: @markku_win

Reetta Yrttimaa
Reetta Yrttimaa

Kehityspäällikkö

044 548 5281

reetta.yrttimaa@isannointiliitto.fi

Twitter: @RYrttimaa