Median yhteydenotot

Toivo Korhonen
Toivo Korhonen

Isännöintiliiton puheenjohtaja

050 362 8425

toivo.korhonen@jipisannointi.fi

Merilla Kivineva
Merilla Kivineva

Viestinnän asiantuntija

040 514 1506 (vain medialle)

merilla.kivineva@isannointiliitto.fi

Katso isännöinnin paikalliset asiantuntijat

Asukkaiden ja osakkaiden neuvontapalvelut
Asukkaiden ja osakkaiden neuvontapalvelut

0600 01 122 / Kiinteistöliiton neuvonta, ma-to klo 12-16

Asukkaille ja osakkaille neuvontaa tarjoavat Kiinteistöliitto ja Kuluttajaliitto. www.kiinteistoliitto.fi tai www.kuluttajaliitto.fi

Jäsenpalvelu
Jäsenpalvelu

Palvelee jäsenasioissa klo 9-15

050 337 4570

toimisto@isannointiliitto.fi

Jäsenpalvelu on kesätauolla 1.-24.7.2019.

Kotitalotilaukset
Kotitalotilaukset

Kotitalolehden tilaajapalvelu

050 533 5123

tilaukset@kotitalolehti.fi

Laura Bliss
Laura Bliss

Talous- ja hallintopäällikkö

044 384 5583

laura.bliss@isannointiliitto.fi

Marianne Falck-Hvilstafeldt
Marianne Falck-Hvilstafeldt

Vt. yksikönjohtaja

0400 608 920

marianne@isannointiliitto.fi

Twitter: @mariannefalck

Maria Halonen
Maria Halonen

Avainasiakaspäällikkö

045 346 6050

maria.halonen@isannointiliitto.fi

Laura Hyvönen
Laura Hyvönen

Viestinnän asiantuntija

laura.hyvonen@isannointiliitto.fi

Twitter: @laurahyvonen

Johanna Kannas
Johanna Kannas

Palvelupäällikkö

045 860 8777

johanna.kannas@isannointiliitto.fi

Minna Kivinen
Minna Kivinen

Viestintäpäällikkö

Perhevapaalla

Inka Kovanen
Inka Kovanen

Tapahtumatuottaja

050 476 1818

inka.kovanen@isannointiliitto.fi

Piia Kunnas
Piia Kunnas

Tuottaja, jäsenyritysten asiakaslehdet

040 832 9903

piia.kunnas@isannointiliitto.fi

Jenni Lauhia
Jenni Lauhia

Lakiasiantuntija

jenni.lauhia@isannointiliitto.fi

Satu Lindén
Satu Lindén

Koulutuspäällikkö

satu.linden@isannointiliitto.fi

Päivi Maaniitty
Päivi Maaniitty

Tuottaja, Kotitalo

040 509 5565

paivi.maaniitty@isannointiliitto.fi

Mira-Monica Melin
Mira-Monica Melin

Avainasiakaspäällikkö

040 708 4817

mira-monica.melin@isannointiliitto.fi

Anne Murtomäki
Anne Murtomäki

Jäsenpalvelupäällikkö

040 7311 531

anne.murtomaki@isannointiliitto.fi

Maria Mäkinen
Maria Mäkinen

Päätoimittaja, Kotitalo-media

044 974 3578

maria.makinen@isannointiliitto.fi

Twitter: @MakinenMaria

Saara Nenonen
Saara Nenonen

Asiakaspalvelukoordinaattori

saara.nenonen@isannointiliitto.fi

Henrika Palin
Henrika Palin

Asiakaspäällikkö

050 355 9990

henrika.palin@isannointiliitto.fi

Hilla Ronkainen
Hilla Ronkainen

Tapahtumakoordinaattori

hilla.ronkainen@isannointiliitto.fi

Jaana Sallmén
Jaana Sallmén

Lakiasiantuntija, varatuomari

jaana.sallmen@isannointiliitto.fi

Twitter: @JSallmn

Aki Salo
Aki Salo

Asiakkuusjohtaja

044 0730 122

aki.salo@isannointiliitto.fi

Twitter: @akisalo

Kirsi Salo
Kirsi Salo

Viestintäpäällikkö

050 582 4938

kirsi.salo@isannointiliitto.fi

Jäsenviestintä
Twitter: @kirsiisalo

Meri Siippainen
Meri Siippainen

Viestinnän tuottaja

meri.siippainen@isannointiliitto.fi

Jäsenviestintä

Ira Tenhunen
Ira Tenhunen

Palvelupäällikkö

040 578 5640

ira.tenhunen@isannointiliitto.fi

Isännöintiliiton digikehitys

Kati Vankka
Kati Vankka

Jäsenpalvelukoordinaattori

kati.vankka@isannointiliitto.fi

Markku Winberg
Markku Winberg

Avainasiakaspäällikkö

050 307 3566

markku.winberg@isannointiliitto.fi

Twitter: @markku_win

Reetta Yrttimaa
Reetta Yrttimaa

Kehityspäällikkö

044 548 5281

reetta.yrttimaa@isannointiliitto.fi

Twitter: @RYrttimaa