Median yhteydenotot

Mia Koro-Kanerva
Mia Koro-Kanerva

Toimitusjohtaja

050 303 1615

mia.koro-kanerva@isannointiliitto.fi

Twitter: @korokanerva

Toivo Korhonen
Toivo Korhonen

Isännöintiliiton puheenjohtaja

050 362 8425

toivo.korhonen@jipisannointi.fi

Maria Mäkinen
Maria Mäkinen

Viestintäpäällikkö, Kotitalo-median päätoimittaja

044 974 3578

maria.makinen@isannointiliitto.fi

Twitter: @MakinenMaria

Merilla Kivineva
Merilla Kivineva

Viestinnän asiantuntija

040 514 1506 (vain medialle)

merilla.kivineva@isannointiliitto.fi

 

Osakkaiden neuvontapalvelut
Osakkaiden neuvontapalvelut

Osakkaille neuvontaa tarjoaa Kiinteistöliitto

Jäsenpalvelu
Jäsenpalvelu

Palvelee jäsenasioissa klo 9-15

050 337 4570

toimisto@isannointiliitto.fi

Kotitalo-tilaukset
Kotitalo-tilaukset

Kotitalolehden tilaajapalvelu

050 533 5123 (arkisin klo 9-15)

tilaukset@kotitalolehti.fi

Lausuntopyynnöt
Lausuntopyynnöt

toimisto@isannointiliitto.fi

Laura Bliss
Laura Bliss

Talous- ja hallintopäällikkö

044 384 5583

laura.bliss@isannointiliitto.fi

Perhevapaalla

Marianne Falck-Hvilstafeldt
Marianne Falck-Hvilstafeldt

Johtaja

0400 608 920

marianne@isannointiliitto.fi

Twitter: @mariannefalck

Maria Halonen
Maria Halonen

Avainasiakaspäällikkö

045 346 6050

maria.halonen@isannointiliitto.fi

Jamilla Heiskanen
Jamilla Heiskanen

Talous- ja hallintopäällikkö

045 2670 303

jamilla.heiskanen@isannointiliitto.fi

Twitter: @Jamillaheiskane

Laura Hyvönen
Laura Hyvönen

Palvelupäällikkö

laura.hyvonen@isannointiliitto.fi

Twitter: @laurahyvonen

Johanna Kannas
Johanna Kannas

Palvelupäällikkö

045 860 8777

johanna.kannas@isannointiliitto.fi

Minna Kivinen
Minna Kivinen

Kehityspäällikkö

minna.kivinen@isannointiliitto.fi

Twitter: @minna_kivinen

Merilla Kivineva
Merilla Kivineva

Viestinnän asiantuntija

040 514 1506 (vain medialle)

merilla.kivineva@isannointiliitto.fi

Inka Kovanen
Inka Kovanen

Tapahtumatuottaja

050 476 1818

inka.kovanen@isannointiliitto.fi

Piia Kunnas
Piia Kunnas

Tuottaja, jäsenyritysten asiakaslehdet

040 832 9903

piia.kunnas@isannointiliitto.fi

Jenni Lauhia
Jenni Lauhia

Lakiasiantuntija, varatuomari

opintovapaalla
Twitter: @JenniLauhia

Satu Lindén
Satu Lindén

Koulutuspäällikkö

satu.linden@isannointiliitto.fi

Laura Lithenius
Laura Lithenius

Lakiasiantuntija

laura.lithenius@isannointiliitto.fi

Päivi Maaniitty
Päivi Maaniitty

Tuottaja, Kotitalo

040 509 5565

paivi.maaniitty@isannointiliitto.fi

Twitter: @paivim

Anne Murtomäki
Anne Murtomäki

Jäsenpalvelupäällikkö

040 7311 531

anne.murtomaki@isannointiliitto.fi

Maria Mäkinen
Maria Mäkinen

Viestintäpäällikkö, Kotitalo-median päätoimittaja

044 974 3578

maria.makinen@isannointiliitto.fi

Twitter: @MakinenMaria

Saara Nenonen
Saara Nenonen

Johdon assistentti, asiakaspalvelukoordinaattori

saara.nenonen@isannointiliitto.fi

Henrika Palin
Henrika Palin

Avainasiakaspäällikkö

050 355 9990

henrika.palin@isannointiliitto.fi

Hilla Ronkainen
Hilla Ronkainen

Tapahtumakoordinaattori

hilla.ronkainen@isannointiliitto.fi

Mia Rouvinen
Mia Rouvinen

Sisällöntuottaja, Kotitalo-media

041 319 3238

mia.rouvinen@isannointiliitto.fi

Aki Salo
Aki Salo

Asiakkuusjohtaja

044 0730 122

aki.salo@isannointiliitto.fi

Twitter: @akisalo

Kirsi Salo
Kirsi Salo

Viestintäpäällikkö

050 582 4938

kirsi.salo@isannointiliitto.fi

Jäsenviestintä
Twitter: @kirsiisalo

Meri Siippainen
Meri Siippainen

Viestinnän tuottaja

meri.siippainen@isannointiliitto.fi

Jäsenviestintä

Ira Tenhunen
Ira Tenhunen

Kehityspäällikkö

040 578 5640

ira.tenhunen@isannointiliitto.fi

Isännöintiliiton digikehitys

Kati Vankka
Kati Vankka

Jäsenpalvelukoordinaattori

kati.vankka@isannointiliitto.fi

Reetta Yrttimaa
Reetta Yrttimaa

Kehitysjohtaja

044 548 5281

reetta.yrttimaa@isannointiliitto.fi

Twitter: @RYrttimaa

Toimistomme sijaitsee Helsingissä osoitteessa Lapinlahdenkatu 1 C, 5. krs. Meillä ei ole vastaanottoa, joten sovithan käynnistäsi etukäteen.

Laskutustiedot

Isännöintiliiton Palvelu Oy (Y-tunnus 0782831-0)

Verkkolaskuosoite 003707828310

OVT-tunnus 003707828310

Operaattori OpusCapita Solutions (E204503)

Jos ette voi lähettää verkkolaskuja, paperilaskun voi lähettää osoiteeseen:

Isännöintiliiton Palvelu Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 91021
00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja.

Suomen Isännöintiliitto ry (Y-tunnus 1929895-1)

Verkkolaskuosoite 003719298951

OVT-tunnus 003719298951

Operaattori OpusCapita (E204503)

Jos ette voi lähettää verkkolaskuja, paperilaskun voi lähettää osoiteeseen:

Suomen Isännöintiliitto ry (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 91023
00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja.