Isännöintipäivien näyttelykartta ja näytteilleasettajat

Isännöintipäivien näyttelyssä isännöitsijät pääsevät tutustumaan kiinteistöalan uusiin ratkaisuihin ja luotettaviin toimijoihin.

Isännöintipäivien näyttely järjestetään Turun Messukeskuksessa 17.-19.11.2020. Alla näet näyttelykartan ja näyttelyyn jo ilmoittautuneet näytteilleasettajat.

Isännöintipäivien näyttelykartta

1 Isännöintiliitto
2 Kotitalolehti
3 Hausvise
4 Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
5 iLOQ
6 Pihla Tiivi
7 Suomen Sukittajat Oy
8 Domus-isännöintijärjestelmä
9 Kattotutka
10 Sitowise
11 Lassila & Tikanoja
12 ARDEX
13 RECOVER
14 Oras Oy
15 DNA Welho
16 Helen Oy
17 Air TERMICO
18 Huoneistotietojärjestelmä
20 Eversheds Sutherland
21 Talopesulat Oy
22 Lämpöhuolto
23 Delete
24 LINERCOM
25 Finib
26 Talokaivo Oy
27 MOLOK
29 Abloy Oy
31 RKM Group / Kuivaustekniikka Ryhmä
33 eParking.fi
35 Nuohous ja Ilmastointi Tohtorit Oy
37 Talokeskus, Kiinko, Kiinteistöalan Kustannus
39 Vesivek
40 Digita
41 Polygon Finland Oy
42 Sadex Oy
43 Cervi
44 Electrolux Professional Oy
49 Lammin Ikkunat ja Ovet
50 Lindström Oy
51 Howden Finland Oy
52 YIT Talon Tekniikka
53 Turku Energia
54 Sweco Taloyhtiöpalvelut
57 Kattokeskus
58 Lumon
59 Encore Ympäristöpalvelut Oy
60 Anticimex Oy
66 Skaala IFN Oy
67 Taloyhtio.Info
68 Purkupiha
69 SALAMASANEERAUS
70 Lumixia Oy
71 Eerola Yhtiöt
72 Rakennuslehti
73 ARS
74 Kiwa Inspecta
75 AKUKON
78 Danske Bank
79 Schindler Oy
81 Bauer Watertechnology Oy
82 Handelsbanken
83 PKS Sähkökauppa
85 Techeat
87 Antitec Oy
89 jarkikatto.fi – Järki-Saneeraus Oy
91 Steni Finland
92 Energiaremontti
93 LEHTOVUORI OY
94 Raksystems Insinööritoimisto Oy
95 Suunnittelutoimisto Rusttet Oy
96 Energiapartio
97 LEKTAR OY
98 PAP Group Oy
100 Nordea
104 TAITOTALO
107 RTC Vahanen Turku Oy
108 Scanoffice Oy, ilmanvaihto Mobair, Lossnay
109 Scanoffice Oy, kiinteistölämmitysjärjestelmät
114 Fiksuvesi
125 Alma Talent Tietopalvelut
126 Tampereen Sähkölaitos
127 Suomen Asiakastieto
128 JJ-Kattohuolto Oy
129 CALLOCK -avaa puhelinsoitolla
130 TEXA by Turvaexpertit
131 Pestes Oy
132 RCO Security
133 Balco
134 Kotikatu
135 Intrum Oy
136 Telia
137 Fira Oy
138 Granlund
139 BERENDSEN part of ELIS
140 Korjauspartnerit
141 Vantaan Energia
142 Metec
143 Villeroy & Boch Gustavsberg
144 Elfin sähköurakoitsija
145 VERTO
146 LC Yhtiöt
147 KONE Hissit Oy
156 LeakLook

Varaa näyttelyosasto

Isännöintipäivien ohjelma